Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER Bluray Disc - Remux v Spartaküs (Spartacus) - 1960 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt0054331

Spartaküs (Spartacus) - 1960 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt0054331
TheKratos
Spartaküs (Spartacus) - 1960 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt0054331
0
653
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 1960 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Trakyalı bir köle olan Spartacus'un asi doğası, bir gladyatör okulu kuran Lentulus Brutus'un dikkatini çekti. Böylece Spartacus'un gladyatör hayatı başladı. Eğitim süresinin sonunda her gladyatör bir kadınla vakit geçirme fırsatı buldu. Spartacus kendisine sunulan Varinia'ya dokunmadı. Okulu ziyaret eden Senatör Marcus Crassus onuruna düzenlenen spor toplantısında Spartacus, Romalı devlet adamının zalim yüzünü görme fırsatı bulmuş ve Varinia'nın kendisine armağan ettiği isyanı takdir etmeye başlamıştır. İsyan kısa sürede tüm bölgeye hızla yayıldı. Varinia Evi ve Crassus'tan bir başka köle, Romantik şair Antonius, büyüyen isyancılara katıldı. İsyancılar, yaklaşmakta olan birkaç lejyonu yendikten sonra, İtalya'nın güney ucuna ulaşmayı ve oradan gemiyle anavatanlarına dönmeyi hedeflediler. Ancak Roma'daki isyancılar büyük bir siyasi oyun oynuyorlardı ve Crassus da bu oyunun bir parçasıydı.

Spartaküs (1960) (Spartacus) | tt0054331 Filmi Imdb'den 136,617 kişi tarafından oylandı ve 7.9 puan aldı. Bu film için editör puanı %71 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Spartacus.1960.BluRay.Disc.REMUX.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 25.0 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 34.3 GiB   / 3 h 16 min 40 s 384 ms

Video #1          : AVC / 18.4 Mb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : E-AC-3 at 640 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : DTS XLL X at 5 965 kb/s
Bilgi             : 8 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8
Dil               : tr

Text #1           : UTF-8

Text #2           : UTF-8