Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER FHD - FULL HD v Kesişen Yollar (Monster's Ball) - 2001 - TR+ORG - FHD | tt0285742

Kesişen Yollar (Monster's Ball) - 2001 - TR+ORG - FHD | tt0285742
TheKratos
Kesişen Yollar (Monster's Ball) - 2001 - TR+ORG - FHD | tt0285742
0
1040
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:3 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2001 
3
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Üç kuşaktır bir gardiyan, efsanevi infazlarla dolu bir aile... 11 yıl ölmeyi bekleyen bir suçlu... ve onunla her gün ölen eşi ve çocukları... 11 yıl... Lawrence Musgrove Ölüm Cezası Verdi, eşi Leticia (Hale Berry) ve oğlu onu son kez ziyaret eder. Mahkumların infaz hazırlıklarını denetleyen ölüm mangası kaptanı Hank (Bill Bob Thornton) ve yeni gelen oğlu Sonny (Heath Ledger) mahkumların "son yürüyüşünü" yapar.Hararetli bir tartışma çıktı ve Sonny işini sorguladı ve krize düştü. . Tartışma felaketle sonuçlandı ve Sonny intihar etti. Dünya alt üst olurken, Hank her şeyi bırakır ve işini bırakır. Leticia, kocasının ölümünden sonra Hank'in her zamanki kafesinde garson olarak çalışmaya başlar ve hayatını kaybeden iki kişinin yolları garip bir şekilde kesişir.

Kesişen Yollar (2001) (Monster's Ball) | tt0285742 Filmi Imdb'den 90,806 kişi tarafından oylandı ve 7.1 puan aldı. Bu film için editör puanı %71 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Monsterss.Ball.2001.Theatrical.Cut.FHD.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 10.7 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 8.45 GiB   / 1 h 52 min 44 s 115 ms

Video #1          : AVC / 8 575 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 824 (2.330) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 448 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AAC LC at 192 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz

Ses  #4           : DTS at 1 509 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8

Text #1           : UTF-8