Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER 720P v Koruyucu (The Protector) - 2005 - TR+ORG - 720P | tt0427954

Koruyucu (The Protector) - 2005 - TR+ORG - 720P | tt0427954
TheKratos
Koruyucu (The Protector) - 2005 - TR+ORG - 720P | tt0427954
0
282
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2005 
3
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Bruce Lee ve Jet Li'den sonra kendi dövüş sanatı Muay Thai'yi geliştiren yeni efsane Tony Jaa, "The Guardian"da aksiyon filmi yönetmeni Bachia Pincho ile yeniden bir araya geliyor. Kham fillerle büyüdü. Filler görkemli yaratıklardır. Barış içindeler ama savaşa da hazırlar. Bir festival sırasında, hain bir Asyalı çete bir bebek fili ve yetişkin bir fili kaçırır. Onları Sidney, Avustralya'ya götürdü. Kham, çaresizce onları kurtarmak için filleri hiç tanımadığı yabancı bir ülke olan Avustralya'ya kadar kovalar. Sahip olduğu tek Muay Thai dövüş becerisi, ona yardım eden gözden düşmüş bir Taylandlı polistir. Ama başarması gereken şey imkansızdı.

Koruyucu (2005) (The Protector) | tt0427954 Filmi Imdb'den 37,833 kişi tarafından oylandı ve 7.0 puan aldı. Bu film için editör puanı %70 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : The.Protector.2005.Uncut.720p.BluRay.x264.TR.TH.Filmbol
Format            : Matroska at 1 915 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 1.48 GiB   / 1 h 50 min 35 s 840 ms

Video #1          : AVC / 1 500 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1280 x 720 (1.778) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 192 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AAC LC at 224 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : th

Text #0           : UTF-8
Dil               : tr

Text #1           : UTF-8
Dil               : en

Film Detayları

Film Fragmanı