Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER FHD - FULL HD v Bir Otostopçunun Galaksi Rehberi (The Hitchhiker's Guide to the Galaxy) - 2005 - TR+ORG - FHD | tt0371724

Bir Otostopçunun Galaksi Rehberi (The Hitchhiker's Guide to the Galaxy) - 2005 - TR+ORG - FHD | tt0371724
TheKratos
Bir Otostopçunun Galaksi Rehberi (The Hitchhiker's Guide to the Galaxy) - 2005 - TR+ORG - FHD | tt0371724
0
132
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2005 
5
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Sabah zonklayıcı bir baş ağrısıyla uyanan Arthur, sorunun ne kadar büyük olduğunun farkına varmamıştı, kendini buldozerin önüne öyle bir attı ki, haberi olmadan evi kamulaştırıldı ve otoyol karşısına geçeceği için yıkıldı. . Çünkü bizim dünyamıza da el konuldu, çünkü o, yıldızlararası otoyol inşaatının ortasında ve bunu henüz kimse bilmiyor. Uzaylılar dünyayı yok etmeden hemen önce arkadaşı Ford Prefect geldi ve Dent'i uzaya götürdü. Vali, Otostopçunun Galaksi Rehberi adlı bir yayının dünya muhabirlerinden biridir. Rehber, galaksideki muhabirleri sayesinde zengin bilgiler içeren bir seyahat rehberidir. Dünya hakkında sadece şu satırlar var, şimdi konumu için yer var: "çoğunlukla zararsız". Dent gezegeni yok edilmeden önce keşfedilmeyi bekleyen birçok galaksi ve harika maceralar var. Bu macera sırasında Dent, hayata dair çok şey öğrenecek.

Bir Otostopçunun Galaksi Rehberi (2005) (The Hitchhiker's Guide to the Galaxy) | tt0371724 Filmi Imdb'den 200,702 kişi tarafından oylandı ve 6.7 puan aldı. Bu film için editör puanı %67 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : The.Hitchhikers.Guide.to.the.Galaxy.2005.FHD.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 10.6 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 8.03 GiB   / 1 h 48 min 47 s 360 ms

Video #1          : AVC / 9 355 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 800 (2.400) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 384 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AAC LC at 192 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz

Ses  #4           : AC-3 at 640 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8

Text #1           : UTF-8