Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER FHD - FULL HD v Kötü Komşular (Neighbors) - 2014 - TR+ORG - FHD | tt2004420

Kötü Komşular (Neighbors) - 2014 - TR+ORG - FHD | tt2004420
BroserBros
Kötü Komşular (Neighbors) - 2014 - TR+ORG - FHD | tt2004420
0
256
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2014 
4
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Kelly ve McCladner, sakin bir mahallede yaşayan, yeni doğmuş bebekleri olan genç bir çifttir. Lardner'lar yaşadıkları yeri ve komşularını severken, yeni komşularını da aynı içtenlikle karşılarlar. Ancak yeni komşular mahallenin ve ailenin huzurunu tehdit etmeye başlar. Öğrenci tarafından yönetilen ailenin gürültüsü, yeni komşularına karşı küçük bir savaş açan Lardner'ları çileden çıkarır. En zorlu rakipleri Bully Teddy ile mücadele etmek zor olacak. Nick Stoller'ın yönettiği filmin başrollerinde Seth Rogen, Zac Efron ve Rose Byrne yer alıyor.

Kötü Komşular (2014) (Neighbors) | tt2004420 Filmi Imdb'den 315,065 kişi tarafından oylandı ve 6.3 puan aldı. Bu film için editör puanı %63 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Neighbors.2014.FHD.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 9 725 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 6.57 GiB   / 1 s 36 dk 41 s 824 ms

Video #1          : AVC / 7 117 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 800 (2.400) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : DTS at 768 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AC-3 at 320 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz

Ses  #4           : DTS at 1 509 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8

Film Detayları