Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER FHD - FULL HD v Ran (Ran) - 1985 - TR+ORG - FHD | tt0089881

Ran (Ran) - 1985 - TR+ORG - FHD | tt0089881
BroserBros
Ran (Ran) - 1985 - TR+ORG - FHD | tt0089881
0
266
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 1985 
4
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Shakespeare'in Kral Lear'ında 16. yüzyıl Kral Lear, krallığını üç kızı arasında paylaşmaya karar verir. Bağlılıklarını kanıtlamak için ülkenin üç farklı yerindeki kalelerde yaşayacaklar. Büyük kız kendi çıkarı için yakınlık numarası yaparken, küçük kız babasına olan sadakatini babasına gerçeği göstermek için kullanmaya çalışır. Ran'ın İngiliz edebi eserinin bu Japonca uyarlaması. Orijinal çalışmadaki kız erkek olarak değiştirildi ve Kral Lear'ın karakteri gerçek bir İngiliz kaplanı olarak göründü.

Ran (1985) (Ran) | tt0089881 Filmi Imdb'den 127,189 kişi tarafından oylandı ve 8.2 puan aldı. Bu film için editör puanı %91 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Ran.1985.FHD.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 11.2 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 12.6 GiB   / 2 h 42 min 16 s 320 ms

Video #1          : AVC / 8 136 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1032 (1.860) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : DTS at 1 509 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : DTS at 1 509 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : ja

Text #0           : UTF-8
Dil               : en

Text #1           : UTF-8
Dil               : tr

Film Detayları

Film Fragmanı