Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum YERLİ FİLMLER Yerli Filmler: 1080P v Borç Harç - 2019 - Yerli Film - 1080P | tt9364684

Borç Harç - 2019 - Yerli Film - 1080P | tt9364684
TheKratos
Borç Harç - 2019 - Yerli Film - 1080P | tt9364684
0
242
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2019 
8
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Borç Harcı, borçtan kurtulmaya çalışan bir adamın hikayesini anlatıyor. Bir televizyon kanalında çalışan ve troll haber üreterek geçimini sağlayan genç Murat, sevgilisiyle evlenmeye hazırlanıyor. Ancak düğünü planlamak pek de hayal ettiği gibi olmadı. Kız arkadaşının hayatında bir kez olmasını hayal ettiği büyük gün için onlarca dileği vardır. Murat, gönlü razı gelmese de dileklerini gerçekleştirmeye çalışır. Ancak düğünlerine kısa bir süre kala çiftin yolları ayrıldı. Murat bu ilişkiden ağır bir borçtan başka bir şey olmadan dönmüştür. Kendini borç içinde bulan Murat, borçtan kurtulmanın yollarını arar. Tam o sırada patronu beklenmedik bir teklif aldı. Murat bir anda kendisini bir televizyon kanalının başında buldu. Borcunun bittiğini ve yeni bir hayata başladığını düşünen Murat, durumun böyle olmadığını kısa sürede anladı.language:tr

Borç Harç (2019) (Debt Fees) | tt9364684 Filmi Imdb'den 4,645 kişi tarafından oylandı ve 1.3 puan aldı. Bu film için editör puanı %10 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Borç.Harç.2019.1080p.BluRay.x264.TR.Filmbol.Yerli
Format            : Matroska at 3 843 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 2.49 GiB   / 1 h 32 min 39 s 200 ms

Video #1          : AVC / 3 197 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) at 24.000 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : E-AC-3 at 640 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: