Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER Bluray Disc - Remux v Da Vinci Şifresi (The Da Vinci Code) - 2006 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt0382625

Da Vinci Şifresi (The Da Vinci Code) - 2006 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt0382625
TheKratos
Da Vinci Şifresi (The Da Vinci Code) - 2006 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt0382625
0
105
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2006 
8
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Göstergebilimci, Paris'te Profesör Robert Langdon ile buluşacak. Akşam otelinden aradı ve polis tarafından Louvre Müzesi'ne çağrıldı. İsa'nın Son Akşam Yemeği'nin sergilendiği salonda bir cinayet işlendi. Olay mahallinde gizemli ipuçları bırakmak için kanın son damlasını kullanan kurban, o gün Langdon'ı arayan müze müdüründen başkası değildi. Memur Bezufache için Langdon sadece kod çözücü bir isim değil, kendisi de potansiyel bir katil. Genç ve güzel bir Fransız polisi şifre çözme uzmanı olan Sophie Neveu işin içine girdiğinde, her şey yüzeyde göründüğünden çok daha karmaşık ve tarihin akışını değiştirebilecek bir sır ile karışmaya başlar. Dan Brown'ın histerik çok satan kitabından uyarlanan, Ron Howard'ın yönettiği filmde Landon, Tom Hanks rolünde ve Reno gibi sürprizler Fransız Müfettiş Fache rolünde.

Da Vinci Şifresi (2006) (The Da Vinci Code) | tt0382625 Filmi Imdb'den 435,917 kişi tarafından oylandı ve 6.6 puan aldı. Bu film için editör puanı %66 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : The.Da.Vinci.Code.2006.Theatrical.BluRay.Disc.REMUX.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 24.3 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 25.3 GiB   / 2 h 28 min 45 s 926 ms

Video #1          : AVC / 22.0 Mb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 192 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : DTS XLL at 2 129 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : PGS
Dil               : tr

Text #1           : PGS
Dil               : en

Film Detayları

Film Fragmanı