Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum YERLİ FİLMLER Yerli Filmler: Full HD v G.O.R.A. - 2004 - Yerli Film - FHD | tt0384116

G.O.R.A. - 2004 - Yerli Film - FHD | tt0384116
TheKratos
G.O.R.A. - 2004 - Yerli Film - FHD | tt0384116
3
2083
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2004 
80
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Arif Antalya'da halı ticareti yapmaktadır. En büyük neşesi UFO'ları hayal etmek ve bunları çevresindekilerle paylaşmaktır. Bir gün hayali gerçek oldu ve uzaylılar tarafından kaçırıldı. Arif, Komutan Lorgar tarafından yakalanır ve Gora gezegenini ateş topundan kurtarır. Bu sayede Logar'ın düşmanlığını ve amiralin kızı Prenses Ceku'nun aşkını kazanmış olur. Ancak Logar, Prenses Ceku ile evlenip gezegeni ele geçirmeyi planlamaktadır. Arif'in yapabileceği tek şey Ceku'yu kaçarken yanına almaktır.

G.O.R.A. (2004) | tt0384116 Filmi Imdb'den 63,605 kişi tarafından oylandı ve 8.0 puan aldı. Bu film için editör puanı %80 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : G.O.R.A.2004.FHD.BluRay.x264.TR.Yerli.Filmbol
Format            : Matroska at 10.3 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 8.84 GiB   / 2 h 3 min 12 s 160 ms

Video #1          : AVC / 10 000 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1024 (1.875) at 25.000 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 448 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

2
Rapor Et!
ougzahn Ziyaretçi

• Beğendikleri0
  • Beğenenleri0
Apple tv'de bile 144p görüntü var, burada cam gibi Shy elinize sağlık
Şuan Online!
1
Rapor Et!
Şuan Online!
Judgment Day King of The Series
(27-01-2023, Saat: 23:29)ougzahn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Apple tv'de bile 144p görüntü var, burada cam gibi Shy elinize sağlık

TheKratos farkıyla....
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
yusuftahirs Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular0
  • Mesajlar18
  • Rep puanı 13
  • Beğendikleri1
  • Beğenenleri4
DVD Upscale bu Blu-Ray değil, ama güzel. Eliniz sağlık.

Hızlı Menü: