Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum YERLİ FİLMLER Yerli Filmler: 1080P v Kaybedenler Kulübü Yolda - 2018 - Yerli Film - 1080P | tt7392244

Kaybedenler Kulübü Yolda - 2018 - Yerli Film - 1080P | tt7392244
TheKratos
Kaybedenler Kulübü Yolda - 2018 - Yerli Film - 1080P | tt7392244
3
180
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2018 
3
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Kalabalık Kadıköy grubuyla birlikte Olympos'ta harika bir tatil geçiren Kaan ve Mete, motosikletleriyle İstanbul'a doğru yola çıktı. Çeşitli planlarla çıktıkları bu yolculuk onlara, yolların, yolculukların ve ilişkilerin asla umdukları gibi gitmediğini gösterir.

Kaybedenler Kulübü Yolda (2018) | tt7392244 Filmi Imdb'den 1,527 kişi tarafından oylandı ve 6.0 puan aldı. Bu film için editör puanı %59 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Kaybedenler.Kulübü.Yolda.2018.1080p.BluRay.x264.TR.Yerli.FilmbolMovies
Format            : Matroska at 7 582 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 5.31 GiB   / 1 h 40 min 11 s 808 ms

Video #1          : AVC / 7 446 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) at 25.000 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : E-AC-3 at 128 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
Tarsus Premium Gold
Eline emeğine sağlık, daha önce istekte bulunmuştum lakin kaynak olmadığı gerekçesiyle başarısız istek olarak kabul edilmişti.Teşekkürler..
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO
(31-01-2023, Saat: 14:54)Tarsus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eline emeğine sağlık, daha önce istekte bulunmuştum lakin kaynak olmadığı gerekçesiyle başarısız istek olarak kabul edilmişti.Teşekkürler..

Kaynağı bulur bulmaz paylaştık, iyi seyirler. Shy
Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
Tarsus Premium Gold
2018'den beri herkes bu filmin peşinde, böyle bir yoksunluk daha önce görülmedi..EyvAllah

Hızlı Menü: