Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum YERLİ FİLMLER Yerli Filmler: 1080P v Recep İvedik 3 - 2010 - Yerli Film - 1080P | tt1577061

Recep İvedik 3 - 2010 - Yerli Film - 1080P | tt1577061
TheKratos
Recep İvedik 3 - 2010 - Yerli Film - 1080P | tt1577061
2
261
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2010 
4
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Büyükannesi öldükten sonra Recep İvedik'in morali bozuktu ve çok komik depresyon belirtileri gösteriyordu. Her gece kabus görüyorum ve huzursuz hissediyorum. Recep bu kabustan kurtulmak için mahallenin ev hanımlarından, en yakın arkadaşı Salih'ten, bakkaldan, psikologdan ve hatta rahip hocadan yardım ister ama hiçbiri derdine çare olamaz. Bu depresif hali bir türlü geçmeyecek gibi görünürken, hayatına uzaktan akrabası Zeynep adında bir genç kız girer. Zeynep üniversite için İstanbul'a gidiyor ama kalacak yer sıkıntısı var ve bir gün Recep'in evinde yaşayacak. Recep ve Zeynep başlarda pek iyi anlaşamasalar da zaman geçtikçe duyguları giderek ısınır.Zeynep, Recep'e yardım etmeye, hayatına renk katmaya, içindeki sıkıntıyı yenmeye çalışır.

Recep İvedik 3 (2010)  | tt1577061 Filmi Imdb'den 19,483 kişi tarafından oylandı ve 4.1 puan aldı. Bu film için editör puanı %30 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Recep.İvedik.3.2010.1080p.BluRay.x264.TR.Yerli.FilmbolMovies
Format            : Matroska at 11.3 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 7.35 GiB   / 1 h 33 min 3 s 72 ms

Video #1          : AVC / 10.7 Mb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1040 (1.850) at 25.000 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : E-AC-3 at 640 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Şuan Offine!
Başarılı. 
1
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO
ibrahimnasib Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Rapor Sebebi: Diğer (Belirtiniz)
ibrahimnasib yorumu: 53. dakikadan izlerseniz görüntüde renkli çizgiler ortaya çıkıyor ve görüntüde bozulma oluyor

Bu konuya ait bir rapor çözüldü.

Yönetici tarafından şu çözüm notu dahil edildi; Kaynak Amazon Prime Video ve orada da durum aynı. İleride yeni bir kaynak çıkarsa güncellenebilir.

Bu yorumun atıldığı tarihten önce bu içeriği indiren kişilerin sorunu çözmek için yeniden indirme yapması gerektiğini bildiririz. @ibrahimnasib üyemize bu başarılı rapor için teşekkür ederiz.
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
ibrahimnasib Cezalı Üye
(04-07-2023, Saat: 21:46)TheKratos Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
ibrahimnasib Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Rapor Sebebi: Diğer (Belirtiniz)
ibrahimnasib yorumu: 53. dakikadan izlerseniz görüntüde renkli çizgiler ortaya çıkıyor ve görüntüde bozulma oluyor

Bu konuya ait bir rapor çözüldü.

Yönetici tarafından şu çözüm notu dahil edildi; Kaynak Amazon Prime Video ve orada da durum aynı. İleride yeni bir kaynak çıkarsa güncellenebilir.

Bu yorumun atıldığı tarihten önce bu içeriği indiren kişilerin sorunu çözmek için yeniden indirme yapması gerektiğini bildiririz. @ibrahimnasib üyemize bu başarılı rapor için teşekkür ederiz.
Tamam çok teşekkürler bilgi verdiğiniz için

Hızlı Menü: