Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Kurtlar Vadisi: Irak - 2006 - TR - BRRip XviD | tt0493264

Kurtlar Vadisi: Irak - 2006 - TR - BRRip XviD | tt0493264
TheKratos
Kurtlar Vadisi: Irak - 2006 - TR - BRRip XviD | tt0493264
1
468
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:3 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2006 
8
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

ABD'nin hedefi, bölgede \"son sözü söyleme hakkına\" sahip tek büyük ülke olmaktır. Onlara göre artık bölgede Türklere yer kalmamıştır... O gün 11 asker, halkın gözü önünde başlarına çuval geçirilerek, askerlik namusları hiçe sayılarak sürgüne gönderilmiştir... Filmdeki her şey So'ya sadıktır. uzak... gerçeklere dayalı hikayemizde Süleyman Aslan bu onbirden biri. Teğmen Süleyman o kadar aşağılanmıştı ki teslim olamadı ve mektup bırakarak intihar etti... Bu mektup Borat Alemdar'a yazılmıştı... Borat Alemdar, Özel eğitimli bir Türk istihbarat görevlisiydi. Devlet adına çalışan Gizli Servis'in çok sayıda yurt içi ve yurt dışı operasyonlarına katıldı. Görevini her zaman yaşayan Polat Alemdar, görevi için intihar eden arkadaşının isteklerine kayıtsız kalamaz. O şimdi adamlarıyla birlikte Kuzey Irak'ta, gerekirse ölmek üzere.

Kurtlar Vadisi: Irak (2006)  | tt0493264 Filmi Imdb'den 17,750 kişi tarafından oylandı ve 5.6 puan aldı. Bu film için editör puanı %56 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Kurtlar.Vadisi.Irak.2006.BRRip.XviD.TR.Filmbol
Format            : AVI at 1 072 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 950 MiB   / 2 h 3 min 54 s 969 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual / 932 kb/s
EnxBoy | FPS      : 568 x 320 (1.775) at 23.976 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1           : MPEG Audio at 128 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

0
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
algül Ziyaretçi

• Beğendikleri0
  • Beğenenleri0
çoks sağol...