Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum YERLİ FİLMLER Yerli Filmler: Full HD v Dağ II - 2016 - Yerli Film - FHD | tt5813916

Dağ II - 2016 - Yerli Film - FHD | tt5813916
TheKratos
Dağ II - 2016 - Yerli Film - FHD | tt5813916
2
943
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2016 
30
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

7 yıl önce karlı dağda hayatta kalan silah arkadaşları Oğuz ve Bekir, şimdi \"Fırtına Getiren\" lakaplı 7 kişilik özel kuvvetler MAK'ın 8. timi üyesi. İlk saha görevleri, kanlı terör örgütü IŞİD'in tutsağı olan rakip Türk gazeteci Ceyda Balaban'ı kurtarmaktır. İki can dostu Oğuz ve Bekir'i şans ve kaderin yanı sıra cesaret, inanç ve üstün erdem gerektiren amansız ve büyük bir çatışma beklemektedir.

Dağ II (2016) | tt5813916 Filmi Imdb'den 108.649 kişi tarafından oylandı ve 8,2 puan aldı. Bu film için editör puanı %81 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Dağ.2.2016.FHD.BluRay.x264.TR.Filmbol.Yerli
Format            : Matroska at 6 458 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 6.06 GiB   / 2 h 14 min 23 s 292 ms

Video #1          : AVC / 5 816 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 800 (2.400) at 24.000 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : E-AC-3 at 640 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Text #0           : UTF-8
Dil               : en

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Şuan Online!
1
Rapor Et!
Şuan Online!
koroglu98 Premium Gold
  • Konular46
  • Mesajlar71
  • Rep puanı 175
  • Beğendikleri18
  • Beğenenleri66
çok teşekkür ederim. uzun zamandır film izleme indirme sitesi arıyordum. hepsi ücretsizdi  görüntü kalitesi ortalama olan filmler vardı. verdiğim pra kuruşu kuruşuna değdi.
sek angaralı Cool
Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
DeadZone Premium Gold
  • Konular20
  • Mesajlar751
  • Rep puanı 201
  • Beğendikleri782
  • Beğenenleri69