Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum YERLİ FİLMLER Yerli Filmler: 1080P v Gönül - 2022 - Yerli Film - 1080P | tt21339860

Gönül - 2022 - Yerli Film - 1080P | tt21339860
TheKratos
Gönül - 2022 - Yerli Film - 1080P | tt21339860
0
112
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2022 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Kemancı Piros ve erkek kardeşleri köy köy gezerek düğünlerde ve cenazelerde çalıp şarkı söylerler. Düğünden önce Piroz, Sümbül adında bir geline aşık oldu. Sümbul, Piroz'a ilk görüşte aşık olmuştur. Düğün, iki aile arasındaki trajik bir mücadeleyle sona erer. Hyacinth artık öldürülmesi gereken istenmeyen bir gelindir. Piroz sevdiklerini korumak için çalışırken, köylüleri de onun en büyük destekçileri olurlar. Sümbül'ü kaçıran Piroz, onu göçebe köyüne götürdü. Durumu kabul etmeyen Sümbül'ün ailesi silaha sarılarak peşine düştü. Piroz pes etmemeye kararlıdır. Zamanında benzer sorunlar yaşayan babası Mirze, Piroz'a destek oldu.

Gönül (2022) | tt21339860 Filmi Imdb'den 1.537 kişi tarafından oylandı ve 5,8 puan aldı. Bu film için editör puanı %58 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
: Gönül.2022.1080p.BluRay.x264.TR.Yerli.FilmbolMovies
Format            : Matroska at 3 062 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 2.05 GiB   / 1 h 35 min 50 s 432 ms

Video #1          : AVC / 2 413 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) at 24.000 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : E-AC-3 at 640 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Text #0           : UTF-8
Dil               : en

Text #1           : UTF-8

Text #2           : UTF-8

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri