Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Narnia Günlükleri: Prens Kaspiyan (The Chronicles of Narnia: Prince Caspian) - 2008 - TR - BRRip XviD | tt0499448

Narnia Günlükleri: Prens Kaspiyan (The Chronicles of Narnia: Prince Caspian) - 2008 - TR - BRRip XviD | tt0499448
TheKratos
Narnia Günlükleri: Prens Kaspiyan (The Chronicles of Narnia: Prince Caspian) - 2008 - TR - BRRip XviD | tt0499448
0
177
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:4 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2008 
3
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Narnia'nın büyücülük dünyasında zaman bizimkinden daha hızlı geçiyor. Böylece tren istasyonundan yola çıkan Pevensie kardeşler kendilerini bir sonraki durak olan Büyücü Kral Miraz'ın yönetimindeki adada bulmuşlardır. Adanın genç prensi Caspian ile birlikte, iblis kralı devirmek ve Narnia'nın eski güzel günlerine geri dönmek için kudretli Aslan'la ittifak kurarlar. Lewis'in aynı adlı fantastik çocuk romanından uyarlanan Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap, Türkiye'de ve dünya sinemalarında bir çılgınlık yarattı. Narnia diyarının göz kamaştırıcı güzelliği hem yetişkinleri hem de çocukları büyüler. Macera devam ediyor ve devam edecek gibi görünüyor.

Narnia Günlükleri: Prens Kaspiyan (2008) (The Chronicles of Narnia: Prince Caspian) | tt0499448 Filmi Imdb'den 212.769 kişi tarafından oylandı ve 6,5 puan aldı. Bu film için editör puanı %65 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : The.Chronicles.Of.Narnia.Prince.Caspian.2008.BRRip.XviD.TR.Filmbol
Format            : AVI at 1 109 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 1.16 GiB   / 2 h 29 min 58 s 531 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual / 973 kb/s
EnxBoy | FPS      : 752 x 320 (2.350) at 23.976 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1           : MPEG Audio at 128 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: