Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER 720P v Asteriks: Roma Sitesi (Astérix: Le domaine des dieux) - 2014 - TR+ORG - 720P | tt3759416

Asteriks: Roma Sitesi (Astérix: Le domaine des dieux) - 2014 - TR+ORG - 720P | tt3759416
TheKratos
Asteriks: Roma Sitesi (Astérix: Le domaine des dieux) - 2014 - TR+ORG - 720P | tt3759416
0
425
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2014 
17
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Jules Caesar, kendisini Galyalılardan sonsuza dek kurtarmaya kararlıydı. Bir Gallois (Kelt) şehrinin yanında bir semt kurarak, cahil olduğuna inandığı halka Roma kültürünü empoze etmeye ve yeni bir Roma kolonisi kurmaya başladı. .Asteriks ve Obelix'in köyünün yanında yaptırdığı bu yeni yere "Tanrıların Ülkesi" adını verdi. Asteriks ve Oburiks buna direnip inşaatı durdurmaya çalışsa da, Roma vatandaşlarının hızla yerleşmeye başladığı köylerinin yanına ilk binalar dikildi. Zaman zaman yeni gelen Romalılar, rakiplerinin fikrini değiştirmeye çalışmak için şehre giderek bir kafa karışıklığı ortamı yarattı. Yaklaşan tehlikenin farkına varan Asterix ve Obelix, bir kez daha heyecanlı maceralara atılır ve kahraman olurlar. Sezar bu kez yoluna girecek mi?

Asteriks: Roma Sitesi (2014) (Astérix: Le domaine des dieux) | tt3759416 Filmi Imdb'den 14.095 kişi tarafından oylandı ve 6,9 puan aldı. Bu film için editör puanı %69 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Asterix.le.Domaine.des.Dieux.2014.720p.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 4 818 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 2.91 GiB   / 1 h 26 min 33 s 937 ms

Video #1          : AVC / 2 918 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1280 x 688 (1.860) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : DTS at 1 509 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : fr

Ses  #3           : AC-3 at 448 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Text #0           : UTF-8
Dil               : en

Text #1           : UTF-8
Dil               : tr

Film Detayları

Film Fragmanı