Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER 1080P v Postacı Kapıyı İki Kere Çalar (The Postman Always Rings Twice) - 1981 - TR+ORG - 1080P | tt0082934

Postacı Kapıyı İki Kere Çalar (The Postman Always Rings Twice) - 1981 - TR+ORG - 1080P | tt0082934
BroserBros
Postacı Kapıyı İki Kere Çalar (The Postman Always Rings Twice) - 1981 - TR+ORG - 1080P | tt0082934
0
535
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:3 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 1981 
24
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki ekonomik kriz yıllarında, Frank rüzgarda bir yaprak gibi eyaletten eyalete süzülür ve güzeller güzeli Cora ile eski kocası Nick'in işlettiği küçük bir restorana gelir. Nick'in acıdığı genç adam Cora ile tutkulu bir ilişki başlatır. Aşktan gözleri kör olan aşıklar, özgürlük ve büyük bir sigorta parası için Nick'i öldürmeye karar verirler. Ama hayat sürprizlerle dolu...

Postacı Kapıyı İki Kere Çalar (1981) (The Postman Always Rings Twice) | tt0082934 Filmi Imdb'den 24.136 kişi tarafından oylandı ve 6,6 puan aldı. Bu film için editör puanı %71 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : The.Postman.Always.Rings.Twice.1981.1080p.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 2 572 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 2.18 GiB   / 2 h 1 min 16 s 352 ms

Video #1          : AVC / 2 250 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1912 x 1080 (1.770) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 192 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AAC LC at 128 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8
Dil               : tr

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: