Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER Bluray Disc - Remux v Cehenneme Bir Adım (The Descent) - 2005 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt0435625

Cehenneme Bir Adım (The Descent) - 2005 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt0435625
BroserBros
Cehenneme Bir Adım (The Descent) - 2005 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt0435625
1
1290
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2005 
22
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

British Screen Writers Guild tarafından "yılın en iyi korku filmi" seçilen film, ürkütücü bir tatil için bir araya gelen altı kız arkadaşı konu alıyor. Kızların indiği mağaranın derinliklerinde onları aç bir canavar beklemektedir. Düşen taşlar mağaranın açılmasını engelledi. Kızlar bu labirenti andıran mağaradan bir çıkış yolu bulmak için yola çıkarlar ve eski sırlar açığa çıkınca birbirlerine sırtlarını dönerler.

Cehenneme Bir Adım (2005) (The Descent) | tt0435625 Filmi Imdb'den 226.995 kişi tarafından oylandı ve 7,2 puan aldı. Bu film için editör puanı %79 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : The.Descent.2005.BluRay.Disc.REMUX.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 24.0 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 16.7 GiB   / 1 h 39 min 30 s 6 ms

Video #1          : AVC / 19.0 Mb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 448 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : PCM at 4 608 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8
Dil               : tr

Text #1           : PGS
Dil               : en

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Şuan Online!
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Cevapla WWW
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
Rapor: @PartKyle ;İngilizce ses de özellike filmin başlarında ses sol kulaktan geliyor.

Rapor incelendi ancak ses orijinal dosyası ve testlerimizde herhangi bir soruna rastlanmadı. Eğer böyle bir hata varsa, filmin orijinalinde var demektir.

Orijinal dil için kullanılan ses dosyası:
Ses #3 : PCM at 4 608 kb/s
Bilgi : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil : en

Hızlı Menü: