Uptobox kapandığı için tüm uptobox linkleri kaldırıldı. Bununla beraber, Filmbol yakın zamanda sadece Premium üyelik tipine geçiş yapacaktır. Ancak güzel haberimizde var. Yeni üyelerimizin bizi test edebilmesi için daha önce premium almamış ve GSM onayı yapmış üyelerimize 1 Aylık 200GB'lık Gold paketini bizi test edebilmeleri için hediye ediyoruz.

Güncelleme: Dizinin tüm bölümlerini Filmbol Superfast üzerinden toplu indirme | Dahili uygulama | Pop-Up Ayarları

Filmbol Forum YERLİ FİLMLER Yerli Filmler: BRRip XviD v Entelköy Efeköy'e Karşı - 2011 - TR - BRRip XviD | tt1886531

Entelköy Efeköy'e Karşı - 2011 - TR - BRRip XviD | tt1886531
BroserBros
Entelköy Efeköy'e Karşı - 2011 - TR - BRRip XviD | tt1886531
0
454
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2011 
0
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
WWW
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
*******Bir grup ekolojist eylemci, Ege Denizi'nde mütevazı bir köye yerleşti. Amaçları doğayla baş başa yaşayan bir eko-köy yaratmaktır. Köye termik santral kurulması gündeme gelince olaylar ilginç bir hal alır. "Efeköy'e Karşı Entelköy" eylemciler ve köylüler arasında ilginç ve şaşırtıcı bir olayın hikayesini anlatıyor. Kent yaşamının karmaşasından kaçmak ve doğayla baş başa bir yaşam sürmek isteyen bir grup ekolojist, Ege Denizi'nde her zaman ortak bir köy kurmanın hayalini kurmuştur. Köylüler, şehir ekolojistlerinin köylerine yerleştiği için mutlular, işe yaramaz kuru arazilerini ve eski evlerini çok değerli satın aldılar, bölgede bir termik santral kurma kararı onaylanana kadar her şey yolunda gitti, Merak uyandıran bir süreç orijinal köylüler ve yeni sakinler, aktivistler arasında ortaya çıkıyor ve olay tam bir karşılıklı protesto komedisine dönüşüyor.

Entelköy Efeköy'e Karşı (2011) | tt1886531 Filmi Imdb'den 3.544 kişi tarafından oylandı ve 6,6 puan aldı. Bu film için editör puanı %67 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Entelköy.Efeköye.Karşı.2011.BRRip.XviD.Yerli.Filmbol
Format            : AVI at 1 239 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 993 MiB   / 1 h 52 min 3 s 640 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual / 1 098 kb/s
EnxBoy | FPS      : 592 x 320 (1.850) at 25.000 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1           : MPEG Audio at 128 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz

Film Detayları


Film Fragmanı


Film İndir


Rar Şifresi: filmbol.orgDaha sorunsuz, daha elverişli indirmeler için IDM yada JDownloader kullanmanızı öneriyoruz. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız buradan bilgi alabilirsiniz: IDM Kurulumu ve JDownloader Kurulumu

Superfast Kota Bilgisi: Superfast ile indirme başlattığınızda, ilgili içeriğin tam boyutu kotanıza tek seferliğine eklenir. Bundan sonra 2 gün boyunca durdurup başlatsanız yada indirmeyi tekrarlasanız bile bu içerik için kotanıza ekleme yapılmaz.


Manuel Arama Kodu :
BR.entlkyYRL11.rar

JDownloader Kurulumu
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve istediğiniz kadar sıralayın. Dilerseniz duraklatın, devam ettirin ve hatta elektrikler kesilirse kaldığınız yerden devam edin.

IDM Kurulumu
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.

Hızlı Menü: