Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER FHD - FULL HD v Ejder'in Öpücüğü (Kiss of the Dragon) - 2001 - TR+ORG - FHD | tt0271027

Ejder'in Öpücüğü (Kiss of the Dragon) - 2001 - TR+ORG - FHD | tt0271027
BroserBros
Ejder'in Öpücüğü (Kiss of the Dragon) - 2001 - TR+ORG - FHD | tt0271027
0
688
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2001 
12
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Çinli bir ajan özel bir görev için Paris'e gönderilir. Burada cinayet de dahil olmak üzere karmaşık bir dizi olayla karşılaşır. Anti kahramana kahramandan daha yakın bir portre çizen adamımız, gizemi çözme yolunda Paris'i alt üst edecek. Filmin çocuk arayan bir Nebraska kadını olarak Bridget Fonda rolünden, Paris'teki amaçsız sahneye kadar her şey, temel senaryonun gerektirdiğinden çok uzak. Filme senarist ve yapımcı olarak damgasını vuran Luc Besson'ın mümkün olduğu kadar kung fu temasına yer veren ve Jet Li'nin muhteşem dövüş koreografisinden başka hiçbir şeyi umursamayan bir film yaptığını söylemek yeterli. . Çok fazla aksiyon, çok fazla Paris, çok fazla abartı...

Ejder'in Öpücüğü (2001) (Kiss of the Dragon) | tt0271027 Filmi Imdb'den 64.027 kişi tarafından oylandı ve 6,6 puan aldı. Bu film için editör puanı %69 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Kiss.of.the.Dragon.2001.FHD.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 11.8 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 8.07 GiB   / 1 h 38 min 15 s 904 ms

Video #1          : AVC / 10.1 Mb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 816 (2.353) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 192 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : DTS at 1 509 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8
Dil               : tr

Text #1           : UTF-8
Dil               : en

Text #2           : UTF-8
Dil               : nl