Uptobox kapandığı için tüm uptobox linkleri kaldırıldı. Bununla beraber, Filmbol yakın zamanda sadece Premium üyelik tipine geçiş yapacaktır. Ancak güzel haberimizde var. Yeni üyelerimizin bizi test edebilmesi için daha önce premium almamış ve GSM onayı yapmış üyelerimize 1 Aylık 200GB'lık Gold paketini bizi test edebilmeleri için hediye ediyoruz.

Güncelleme: Dizinin tüm bölümlerini Filmbol Superfast üzerinden toplu indirme | Dahili uygulama | Pop-Up Ayarları

Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Bitirim İkili (Rush Hour) - 1998 - TR - BRRip XviD | tt0120812

Bitirim İkili (Rush Hour) - 1998 - TR - BRRip XviD | tt0120812
BroserBros
Bitirim İkili (Rush Hour) - 1998 - TR - BRRip XviD | tt0120812
0
261
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 1998 
4
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
WWW
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
*******Müfettiş Li, Hong Kong polisine bağlı çok başarılı bir polis memurudur ve Uzak Doğu savaşında rakibi yoktur. Hayatındaki en değerli varlığı, Çin'in Amerika Birleşik Devletleri konsolosu olarak adlandırılan saygın bir bürokratın 11 yaşındaki kızı Xiuyong'du. Xiuying'in kalbinde Li, onun en iyi arkadaşı ve koruyucu meleğidir. Ancak Xiuyong, Çin konsolosu göreve başlamak için Amerika Birleşik Devletleri'ne gittikten kısa bir süre sonra kimliği belirsiz kişiler tarafından kaçırıldı. Böylece Lee, Soo-young'u bu insanlardan kurtarmak için Amerika Birleşik Devletleri'ne gönderildi. Li, Amerika Birleşik Devletleri'nde beklenmedik bir durumla karşılaştı. FBI ayrıca işi yapması için bir LAPD dedektifi olan James Carter'ı (C. Tucker) görevlendirdi. Carter'ın sorumsuzluğu ve duygusuzluğu, onunla çalışanlar için bir kabus. Ancak FBI'ın amacı, bir yabancı olan Carter'ı işlerine dahil etmek değildi.

Bitirim İkili (1998) (Rush Hour) | tt0120812 Filmi Imdb'den 266.584 kişi tarafından oylandı ve 7,0 puan aldı. Bu film için editör puanı %79 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Rush.Hour.1.1998.BRRip.XviD.TR.Filmbol
Format            : AVI at 1 381 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 967 MiB   / 1 h 37 min 49 s 781 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual / 1 240 kb/s
EnxBoy | FPS      : 784 x 320 (2.450) at 23.976 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1           : MPEG Audio at 128 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz

Film Detayları


Film Fragmanı


Film İndir


Rar Şifresi: filmbol.orgDaha sorunsuz, daha elverişli indirmeler için IDM yada JDownloader kullanmanızı öneriyoruz. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız buradan bilgi alabilirsiniz: IDM Kurulumu ve JDownloader Kurulumu

Superfast Kota Bilgisi: Superfast ile indirme başlattığınızda, ilgili içeriğin tam boyutu kotanıza tek seferliğine eklenir. Bundan sonra 2 gün boyunca durdurup başlatsanız yada indirmeyi tekrarlasanız bile bu içerik için kotanıza ekleme yapılmaz.


Manuel Arama Kodu :
BR.rshrr198.rar

JDownloader Kurulumu
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve istediğiniz kadar sıralayın. Dilerseniz duraklatın, devam ettirin ve hatta elektrikler kesilirse kaldığınız yerden devam edin.

IDM Kurulumu
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.

Hızlı Menü: