Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER UHD Plus - ULTRA HD - 4K Plus v Sosyal Ağ (The Social Network) - 2010 - TR+ORG - 4K Plus - Remux | tt1285016

Sosyal Ağ (The Social Network) - 2010 - TR+ORG - 4K Plus - Remux | tt1285016
BroserBros
Sosyal Ağ (The Social Network) - 2010 - TR+ORG - 4K Plus - Remux | tt1285016
0
453
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2010 
5
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Ekim 2003'te sarhoş bir gece, kız arkadaşından yeni ayrılan Mark, üniversitenin bilgisayarını hackledi ve kampüsteki tüm kadınların veri tabanını içeren bir web sitesi oluşturdu, ardından iki fotoğrafı yan yana koydu ve kullanıcılardan hangi "daha sıcak" "seçin. Siteye Facemash adı verildi; site aniden viral oldu, tüm Harvard sistemini çökertti ve bariz kadın düşmanlığı nedeniyle kampüste tartışmalara neden oldu; Facemash'i oluşturarak Mark, bilerek güvenliği, telif hakkı yasalarını ve mahremiyeti ihlal etmekle suçlandı. İşte o zaman Facebook'un altyapısını oluşturan iskelet ortaya çıktı. Kısa bir süre sonra Mark, Harvard'da, alevler gibi ekrandan ekrana, Ivy League okullarından Silikon Vadisi'ne ve dünyaya alevler gibi sıçrayan Facebook.com'u yarattı...  

Sosyal Ağ (2010) (The Social Network) | tt1285016 Filmi Imdb'den 693.821 kişi tarafından oylandı ve 7,8 puan aldı. Bu film için editör puanı %89 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : The.Social.Network.2010.2160p.4K.Plus.BluRay.x265.10Bit.HDR.HEVC.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 37.7 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 31.7 GiB   / 2 h 0 min 28 s 246 ms

Video #1          : HEVC / 31.9 Mb/s
EnxBoy | FPS      : 3840 x 2160 (1.778) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEGH/ISO/HEVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 640 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AC-3 at 320 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #4           : DTS ES XLL at 4 158 kb/s
Bilgi             : 8 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Ses  #5           : AC-3 at 640 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en