Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Green Lantern: Beware My Power - 2022 - TR - BRRip XviD | tt20192230

Green Lantern: Beware My Power - 2022 - TR - BRRip XviD | tt20192230
BroserBros
Green Lantern: Beware My Power - 2022 - TR - BRRip XviD | tt20192230
0
1058
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2022 
2
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Recently retired Marine Corps sniper John Stewart is at a crossroads in his life only to receive an alien ring that grants him the powers of Earth's Green Lantern, further complicating him. Unfortunately, the ring doesn't say anything - but it does come with luggage, like a group of intergalactic assassins bent on eliminating every Green Lantern in the universe. Now, with the help of the cheerful Green Arrow, Adam Strange and Hawkgirl, the reluctant soldier must get to the heart of the Rann/Thanagar Galactic War and somehow fail all other Green Lanterns place to succeed.

Green Lantern: Beware My Power (2022) | tt20192230 Filmi Imdb'den 1.060 kişi tarafından oylandı ve 6,0 puan aldı. Bu film için editör puanı %61 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Green.Lantern.Beware.My.Power.2022.BRRip.XviD.TR.Filmbol
Format            : AVI at 989 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 619 MiB   / 1 h 27 min 30 s 454 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual / 783 kb/s
EnxBoy | FPS      : 568 x 320 (1.775) at 23.976 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1           : MPEG Audio at 192 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: