Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Bir Ayrılık (جدایی نادر از سیمین) - 2011 - TR - BRRip XviD | tt1832382

Bir Ayrılık (جدایی نادر از سیمین) - 2011 - TR - BRRip XviD | tt1832382
BroserBros
Bir Ayrılık (جدایی نادر از سیمین) - 2011 - TR - BRRip XviD | tt1832382
0
629
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2011 
4
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Simin, kızının daha iyi koşullarda büyümesi için kocası Nader ve kızı Teme ile İran'dan ayrılmak istiyor. Nader, Alzheimer hastası babasından ayrılmayı reddedince, Westmin boşanma davası açtı ve dava reddedilince ailesinin evine gitti. Teme babasının yanında kalmaya karar verdi. Nader, kızına ve babasına bakması için genç bir kadın tutar; ancak bu daha fazla soruna neden olur.

Bir Ayrılık (2011) (جدایی نادر از سیمین) | tt1832382 Filmi Imdb'den 243.472 kişi tarafından oylandı ve 8,3 puan aldı. Bu film için editör puanı %88 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : A.Separation.2011.BRRip.XviD.TR.Filmbol
Format            : AVI at 1 080 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 950 MiB   / 2 h 2 min 58 s 580 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual / 939 kb/s
EnxBoy | FPS      : 592 x 320 (1.850) at 23.976 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1           : MPEG Audio at 128 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: