Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER FHD - FULL HD v Gökteki Kale (天空の城ラピュタ) - 1986 - TR+ORG - FHD | tt0092067

Gökteki Kale (天空の城ラピュタ) - 1986 - TR+ORG - FHD | tt0092067
BroserBros
Gökteki Kale (天空の城ラピュタ) - 1986 - TR+ORG - FHD | tt0092067
0
565
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 1986 
7
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Hükümet tarafından özel olarak görevlendirilmiş bir ajans tarafından bir hava gemisinde gözaltına alınan bir kız olan Hita, gemi korsanlar tarafından saldırıya uğradığında kaçmaya çalıştı, ancak gemiden düştü. Bulutta hızla düşerken, bilinçsiz Shita'nın boynundaki kolyedeki mavi taş aniden ışık saçtı ve Shita ışığı kucaklayarak yavaşça yere inmeye başladı. Pazu adında bir çocuk bir maden kasabasında yarı zamanlı olarak çalışır ve yanlışlıkla Shita'yı gökten kurtarır ve evinde saklar.

Gökteki Kale (1986) (天空の城ラピュタ) | tt0092067 Filmi Imdb'den 163.806 kişi tarafından oylandı ve 8,0 puan aldı. Bu film için editör puanı %89 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Castle.in.the.Sky.1986.FHD.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 5 429 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 4.72 GiB   / 2 h 4 min 33 s 550 ms

Video #1          : AVC / 5 000 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1040 (1.846) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 192 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AC-3 at 224 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : ja

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: