Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Altın Çiçeğin Laneti (滿城盡帶黃金甲) - 2006 - TR - BRRip XviD | tt0473444

Altın Çiçeğin Laneti (滿城盡帶黃金甲) - 2006 - TR - BRRip XviD | tt0473444
BroserBros
Altın Çiçeğin Laneti (滿城盡帶黃金甲) - 2006 - TR - BRRip XviD | tt0473444
0
363
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2006 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Çin, Geç Tang, 10. yüzyıl. Çifte Dokuzuncu Festival gecesi, saray altın çiçeklerle doludur. İmparator (Chow Yun-fat) beklenmedik bir şekilde ikinci oğlu Prens Jie (Jay Chou) ile birlikte geri döner. Onun bahanesi tatili ailesiyle geçirmekti ama imparator ile çileden çıkmış kraliçe arasındaki soğukluğa bakılırsa samimiyetsiz görünüyordu. Yıllar içinde kraliçenin üvey oğlu Prens Wan (Liu Ye) ile bir ilişkisi olmuştur. Prens Wan kapana kısılmış hissediyor ve imparatorun doktorunun kızı olan aşkı Chen (Man Li) ile saraydan kaçmanın hayalini kuruyor. İmparatorun da gizli planları vardır; imparatorun doktoru (Ni Dahong) onun planını bilen tek kişidir. Yaklaşan tehlikeyi fark eden imparator, doktoru ve ailesini saraydan uzaklaştırdı.

Altın Çiçeğin Laneti (2006) (滿城盡帶黃金甲) | tt0473444 Filmi Imdb'den 44.082 kişi tarafından oylandı ve 7,0 puan aldı. Bu film için editör puanı %68 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Curse.of.the.Golden.Flower.2006.BRRip.XviD.TR.Filmbol
Format            : AVI at 1 606 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 1.28 GiB  / 1 h 53 min 59 s 791 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual / 1 465 kb/s
EnxBoy | FPS      : 762 x 320 (2.381) at 23.976 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1          : MPEG Audio at 128 kb/s
Bilgi            : 2 channel(s), 48.0 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: