Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER 720P v Krallık (The Kingdom) - 2007 - TR+ORG - 720P | tt0431197

Krallık (The Kingdom) - 2007 - TR+ORG - 720P | tt0431197
BroserBros
Krallık (The Kingdom) - 2007 - TR+ORG - 720P | tt0431197
0
1262
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2007 
3
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

"Krallık"ta, 12 Mayıs 2003'te Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'da meydana gelen eş zamanlı bombalamalardan günler sonra meydana gelen olaylar anlatıldı. Riyad'daki terör saldırısının birçok masum Amerikan sivilinin hayatını kaybetmesinden sonra, FBI yetkilileri saldırıdan sorumlu olanları yakalamak ve düşman istihbarat ajanlarıyla savaşmak için ülkeye özel ajanlardan oluşan bir ekip göndermeye karar verdi. Ajan Ronald Flory (Jamie Foxx), hayatının en zorlu göreviyle karşı karşıya kalan seçkin bir ajan grubuna liderlik etmekle görevlendirildi. En güvendiği üç ajanı Janet Mays (Jennifer Garner), Adam Levitt (Jason Bateman) ve Grant Sykes (Chris Cooper) ile Lo Nader Flory, bir terörist hücreye sızıp bir hafta içinde onu yok edeceğine inanıyor. Ancak Suudi Arabistan'a ulaştıklarında kendilerini çok farklı kültürlerin, aşırı sıcaklıkların ve siyasetin pis bir labirentinde kapana kısılmış bulurlar.

Krallık (2007) (The Kingdom) | tt0431197 Filmi Imdb'den 125.089 kişi tarafından oylandı ve 7,0 puan aldı. Bu film için editör puanı %78 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Krallık.2007.720p.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol.tt0431197
Format            : Matroska at 1 553 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 1.20 GiB  / 1 h 50 min 14 s 764 ms

Video #1          : AVC / 1 324 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1280 x 544 (2.353) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2          : AC-3 at 224 kb/s
Bilgi            : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil              : tr

Ses  #3          : AAC LC at 64.5 kb/s
Bilgi            : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil              : en

Text #0          : UTF-8
Dil              : tr

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: