Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER Bluray Disc - Remux v Kar Küreyici (Snowpiercer) - 2013 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt1706620

Kar Küreyici (Snowpiercer) - 2013 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt1706620
BroserBros
Kar Küreyici (Snowpiercer) - 2013 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt1706620
0
643
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2013 
5
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Hikaye, küresel ısınmayı durdurmak için başarısız bir deneyin gezegendeki neredeyse herkesi öldürdüğü Buz Devri sırasında gerçekleşir. Hayatta kalanlar "Snowpiercer" adlı bir trende yaşıyordu. Bu kişiler de trende uygulanan sınıf sistemiyle boğuşuyor. Film hakkında çok detaylı bilgiler verilmiş. Filmin arkasında Güney Koreli senarist/yönetmen Bong Joon-ho var. Bong, yeteneklerini son iki filmi "Mother" ve "The Host"ta sergiledi. Snowpiercer (ilk İngilizce filmi olacak) için seçtiği kadro da harika görünüyor: Chris Evans, Song Kang-ho, Tilda Swinton, Jamie Bell, Octavia Alex Spencer, Evan Bremner, Alison Peele, John Hurt ve Ed Harris ...

Kar Küreyici (2013) (Snowpiercer) | tt1706620 Filmi Imdb'den 352.670 kişi tarafından oylandı ve 7,1 puan aldı. Bu film için editör puanı %78 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Kar.Küreyici.2013.BluRay.Disc.REMUX.TR.ENG.Filmbol.tt1706620
Format            : Matroska at 31.5 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 27.7 GiB  / 2 h 6 min 17 s 672 ms

Video #1          : AVC / 26.9 Mb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2          : AC-3 at 192 kb/s
Bilgi            : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil              : tr

Ses  #3          : DTS XLL at 4 399 kb/s
Bilgi            : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil              : en

Text #0          : UTF-8
Dil              : tr

Text #1          : PGS
Dil              : en

Film Detayları

Film Fragmanı