Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER 3D v Teksas Katliamı 3D (Texas Chainsaw 3D) - 2013 - TR+ORG - 3D - HSBS | tt1572315

Teksas Katliamı 3D (Texas Chainsaw 3D) - 2013 - TR+ORG - 3D - HSBS | tt1572315
BroserBros
Teksas Katliamı 3D (Texas Chainsaw 3D) - 2013 - TR+ORG - 3D - HSBS | tt1572315
1
1863
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2013 
16
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

1974'te küçük bir Teksas kasabasında yaşayan genç bir Sally, şehri yok eden ve arkadaşlarını öldüren Sawyer çetesinden kurtulmayı başarır. Bu olaydan yıllar sonra, Heather Miller ve arkadaşları, tanımadığı bir büyükannesinden bir malikaneye miras kaldığını öğrendikten sonra bir ev görme gezisine çıktılar. Heather, arkadaşları Nicky, Ryan ve Kenny ve yoldan aldıkları bir otostopçu Darryl ile malikaneye vardıklarında, çok zevkli ve gösterişli döşenmiş bir evle karşılaşırlar. Heather ancak koşar ve satmazsa miras alabilir ve büyükannesi yazdığı mektuptaki talimatlara uymak zorundadır. Ev terk edilmiş gibi görünüyor, ancak hala rutubetli bodrumda, enerji dolu, onları bekliyor…

Teksas Katliamı 3D (2013) (Texas Chainsaw 3D) | tt1572315 Filmi Imdb'den 50.583 kişi tarafından oylandı ve 4,8 puan aldı. Bu film için editör puanı %55 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Teksas.Katliamı.2013.3D.HSBS.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol.tt1572315
Format            : Matroska at 2 440 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 1.57 GiB  / 1 h 31 min 56 s 650 ms

Video #1          : AVC / 2 151 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2          : AC-3 at 192 kb/s
Bilgi            : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil              : tr

Ses  #3          : AAC LC at 96.0 kb/s
Bilgi            : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil              : en

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Şuan Offine!
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
rule06 Uzman Üye
**
  • Konular0
  • Mesajlar80
  • Rep puanı 8
  • Beğendikleri0
  • Beğenenleri14
sunum için tesekkur ederım.
bu filmi bilgisayarda oynatabılıyorum.
 fakat LM VE LF serisi LG MARKA iki farklı 3D tv de denedım fakat bozuk dosya uyarısı verıyor.
hem uptoboxdan hemde megadan ayı ayrı ındırdım ama sonuç aynı.
3D tver fılmı tanımıyor.
mkv merge programı ıle yenıden kestım bıctım ayar yaptım fakat yıne nafile sonuç aynı.
sitedekı hıcbır 3D filmde bu hatayı almaıstım.
Rica etsem duzeltıp tekrar upload edebılırmısınız ?

Hızlı Menü: