Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Boş Oda (Vacancy) - 2007 - TR - BRRip XviD | tt0452702

Boş Oda (Vacancy) - 2007 - TR - BRRip XviD | tt0452702
BroserBros
Boş Oda (Vacancy) - 2007 - TR - BRRip XviD | tt0452702
0
555
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2007 
2
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

David ve Amy son derece mutsuz bir evlilik yaşadılar ve boşanmaya karar verdiler. Arabaları ıssız bir köy yolunda bozulunca, mütevazi bir yaşlı adam tarafından işletilen harap bir otelde kalmak zorunda kalan ayrı bir çift, hayatlarının en kabus gibi yolculuğuna çıkmak üzeredir. Ancak sakinleştiklerinde bulacakları kasetler bir kabusun ilk adımı olacaktır. Kasette işkencenin korkunç görüntüleri var ve artık rahat girdikleri otelden ayrılmanın kolay olmayacağını anlıyorlar. 1973 doğumlu Nimrud Antar'ın dördüncü yönetmenlik deneyimi olan Boş Oda büyük ilgi gördü.Uluslararası film festivallerinde ilgi gören 2003 yapımı Controll filmi gergin zamanların habercisiydi.

Boş Oda (2007) (Vacancy) | tt0452702 Filmi Imdb'den 99.128 kişi tarafından oylandı ve 6,2 puan aldı. Bu film için editör puanı %70 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Boş.Oda.2007.BRRip.XviD.TR.Filmbol.tt0452702
Format            : AVI at 938 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 571 MiB   / 1 h 25 min 5 s 934 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual / 733 kb/s
EnxBoy | FPS      : 776 x 320 (2.425) at 23.976 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1           : MPEG Audio at 192 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: