Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Plex Yardım
Plex Yardım Merkezi ile Plex hakkında detaylı bilgiler edinin ve performası artırın, internetiniz ve cihazınıza uyumlu içerik sürümlerini öğrenin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER 1080P v Dehşetin Gözleri (Cabin Fever) - 2002 - TR+ORG - 1080P | tt0303816

Dehşetin Gözleri (Cabin Fever) - 2002 - TR+ORG - 1080P | tt0303816
TheKratos
Dehşetin Gözleri (Cabin Fever) - 2002 - TR+ORG - 1080P | tt0303816
0
57
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi

Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2002 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Okul arkadaşları Jeff, Karen, Paul, Marcy ve Bert, çalışma hayatlarına başlamadan önce birlikte tatil yapmaya karar verirler. Bunu yapmak için ormanın derinliklerindeki bir kulübeye doğru yola çıktılar ve kulübeye varır varmaz içlerinden biri hastalandı. Zamanla virüsün kurbanı olmamak için yardıma ihtiyaç duyarlar. Bu hastalık her birinin gerçek yüzünü ortaya çıkaracak ve ilişkilerini beklenmedik yönlere taşıyacaktır. Uzun zamandır beklenen filmin, özellikle korku filmi çevrelerinde eski tarz korku filmlerine bir saygı duruşu olduğu düşünülüyor.

Dehşetin Gözleri (2002) (Cabin Fever) | tt0303816 Filmi Imdb'den 83,292 kişi tarafından oylandı ve 5.6 puan aldı. Bu film için editör puanı %56 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Cabin.Fever.2002.1080p.BluRay.x264.TR.EN.Filmbol
Format            : Matroska at 3 305 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 2.12 GiB   / 1 h 31 min 55 s 72 ms

Video #1          : AVC | 2 500 kb/s
İz Adı            : 1080p
EnxBoy | FPS      : 1920x816 (2.353) | 24.000 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 | 192 kb/s
İz Adı            : Türkçe | www.filmbol.org
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AC-3 | 640 kb/s
İz Adı            : Orijinal | www.filmbol.org
Bilgi             : 6 kanal, 48.0 kHz
Dil               : en

Altyazı #4        : UTF-8
İz Adı            : Tam (Türkçe)
Dil               : tr

Film Detayları