Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Plex Yardım
Plex Yardım Merkezi ile Plex hakkında detaylı bilgiler edinin ve performası artırın, internetiniz ve cihazınıza uyumlu içerik sürümlerini öğrenin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Altın Tabancalı Adam (The Man with the Golden Gun) - 1974 - TR - BRRip XviD | tt0071807

Altın Tabancalı Adam (The Man with the Golden Gun) - 1974 - TR - BRRip XviD | tt0071807
TheKratos
Altın Tabancalı Adam (The Man with the Golden Gun) - 1974 - TR - BRRip XviD | tt0071807
0
644
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi

Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 1974 
0
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

James Bond'a kayıp bir cihazı bulma görevi verilir. Cihaz, onu kontrol eden kişiye inanılmaz enerji sağlamak için güneş ışınımı kullanıyor. Bu sırada Francisco Scaramanga adında altın silah kullanan bir katil, Bond'u öldürmek için peşine düşmektedir. Scaramanga, Bond'un, cüce asistanı Nick Nack'in ve büyüleyici kız arkadaşı Andrea Anders'in yardımıyla Bond'u öldürmeye çalışır. Bond, Scaramanga'yı yenip hayatını kurtarmaya çalışırken bir yandan da cihazı bulmaya çalışacaktır. asli görevlerini yerine getirir.

Altın Tabancalı Adam (1974) (The Man with the Golden Gun) | tt0071807 Filmi Imdb'den 112,861 kişi tarafından oylandı ve 6.7 puan aldı. Bu film için editör puanı %67 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : The.Man.with.the.Golden.Gun.1974.BRRip.XviD.TR.Filmbol
Format            : AVI at 1 002 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 897 MiB   / 2 h 5 min 13 s 131 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual | 861 kb/s
EnxBoy | FPS      : 595x320 (1.860) | 23.976 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1           : MPEG Audio | 128 kb/s
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: