Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Plex Yardım
Plex Yardım Merkezi ile Plex hakkında detaylı bilgiler edinin ve performası artırın, internetiniz ve cihazınıza uyumlu içerik sürümlerini öğrenin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER Bluray Disc - Remux v Dokunulmazlar (The Untouchables) - 1987 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt0094226

Dokunulmazlar (The Untouchables) - 1987 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt0094226
TheKratos
Dokunulmazlar (The Untouchables) - 1987 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt0094226
0
27
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi

Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 1987 
2
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Elliot Ness, suçun arttığı ve polis gücünün kötüleştiği bir dönemde Chicago'ya atanan bir federal ajandır. Ness'e verilen görev mafya lideri Al Capone'u ortadan kaldırmaktır. Ancak Capone'un şehirde o kadar çok gücü vardı ki başlangıçta kimse Ness'in başarılı olabileceğini düşünmedi. Bir gün cesaretini yavaş yavaş kaybeden Ness, deneyimli bir polis memuru olan Jimmy Malone ile tanışır ve yakın bir dostluk kurar; Malone, Ness'in Chicago organizasyonunda tanıştığı ilk dürüst kişidir... Malone'un yardımıyla Next, Ness'e silahşoru da eklemiştir. George Stone ve muhasebeci Oscar Wallace'ı özel ekibine katarak Capone'un karanlık işlerinin izini sürmeye başladı. Takımın Capone'a karşı kullandığı taktiklerden bazıları kesinlikle yasal değildi...

Dokunulmazlar (1987) (The Untouchables) | tt0094226 Filmi Imdb'den 328,470 kişi tarafından oylandı ve 7.8 puan aldı. Bu film için editör puanı %78 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : The.Untouchables.1987.BluRay.Disc.REMUX.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 37.7 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 31.5 GiB   / 1 h 59 min 27 s 168 ms

Video #1          : AVC | 33.0 Mb/s
İz Adı            : REMUX
EnxBoy | FPS      : 1920x1080 (1.778) | 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 | 224 kb/s
İz Adı            : Türkçe (TAC) | www.filmbol.org
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : DTS ES XCh XLL | 4 506 kb/s
İz Adı            : Orijinal | www.filmbol.org
Bilgi             : 7 kanal, 48.0 kHz
Dil               : en

Altyazı #4        : PGS
İz Adı            : Tam (Türkçe) (PGS)
Dil               : tr

Film Detayları