Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Plex Yardım
Plex Yardım Merkezi ile Plex hakkında detaylı bilgiler edinin ve performası artırın, internetiniz ve cihazınıza uyumlu içerik sürümlerini öğrenin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Medicine Man - 1992 - TR - BRRip XviD | tt0104839

Medicine Man - 1992 - TR - BRRip XviD | tt0104839
TheKratos
Medicine Man - 1992 - TR - BRRip XviD | tt0104839
0
21
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi

Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 1992 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Büyük bir ilaç şirketinde çalışan eksantrik bir bilim adamı, Amazon ormanlarında bir araştırma projesi üzerinde çalışıyor. Kanseri tedavi etmek üzere olduğu için bir araştırma görevlisi ve bir gaz kromatografı gönderdi. Asistanın sadece "sıradan bir kadın" olduğu ortaya çıkınca onun yardımını reddeder. Bu sırada buldozerler araştırma yaptıkları bölgeye giderek yaklaşırlar ve sonunda birlikte çalışmayı öğrenip birbirlerine aşık olmaya başlarlar.

Medicine Man (1992) | tt0104839 Filmi Imdb'den 24,540 kişi tarafından oylandı ve 6.0 puan aldı. Bu film için editör puanı %60 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Medicine.Man.1992.BRRip.XviD.TR.Filmbol
Format            : AVI at 1 139 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 856 MiB   / 1 h 45 min 5 s 568 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual | 1 000 kb/s
EnxBoy | FPS      : 753x320 (2.349) | 23.976 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1           : MPEG Audio | 128 kb/s
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: