Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Plex Yardım
Plex Yardım Merkezi ile Plex hakkında detaylı bilgiler edinin ve performası artırın, internetiniz ve cihazınıza uyumlu içerik sürümlerini öğrenin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Kasabanın Namusu (Tombstone) - 1993 - TR - BRRip XviD | tt0108358

Kasabanın Namusu (Tombstone) - 1993 - TR - BRRip XviD | tt0108358
TheKratos
Kasabanın Namusu (Tombstone) - 1993 - TR - BRRip XviD | tt0108358
0
30
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:3 Ziyaretçi

Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 1993 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Film, 1881 ve 1882 yıllarında Batı Amerika'da meydana gelen bazı tarihi olaylara dayanıyor. Silahşör Wyatt Earp (Kurt Russell), uzun yıllar kendisinin ve iki erkek kardeşinin (Sam Elliott ve Bill Paxton) yasal koruyucusu olarak çalıştıktan sonra emekli olur. Arizona'daki "Tombstone"a gelerek ailesi ve eski arkadaşlarıyla yeni bir hayata başlarlar. ayrıca silahlı kişilerle Doc Holliday (Val Kilmer) ile tanıştılar. Huzurlu bir yaşam sürmeyi umut etseler de burada karşılaştıkları kaçak göçmenlerle mücadele etmek zorunda kalıyorlar. Kasabanın adı "Mezar Taşı" aynı zamanda mezar taşı anlamına da gelmektedir.

Kasabanın Namusu (1993) (Tombstone) | tt0108358 Filmi Imdb'den 165,551 kişi tarafından oylandı ve 7.8 puan aldı. Bu film için editör puanı %78 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Tombstone.1993.BRRip.XviD.TR.Filmbol
Format            : AVI at 912 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 846 MiB   / 2 h 9 min 38 s 145 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual | 772 kb/s
EnxBoy | FPS      : 776x320 (2.424) | 23.976 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1           : MPEG Audio | 128 kb/s
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: