Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Plex Yardım
Plex Yardım Merkezi ile Plex hakkında detaylı bilgiler edinin ve performası artırın, internetiniz ve cihazınıza uyumlu içerik sürümlerini öğrenin.
Filmbol Forum YERLİ FİLMLER Yerli Filmler: BRRip XviD v Vizontele Tuuba - 2003 - TR - BRRip XviD | tt0399854

Vizontele Tuuba - 2003 - TR - BRRip XviD | tt0399854
TheKratos
Vizontele Tuuba - 2003 - TR - BRRip XviD | tt0399854
0
46
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi

Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2003 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Şehirde bir güzellik var! Hikaye, Türkiye'nin güneydoğusunda, herkesten ve her şeyden uzakta, küçük bir masal kasabasında geçiyor. 1980 yazında ülke siyasi kaos içindeydi. Ülkede siyasi şiddet hakim. Sağda ve solda onlarca farklı grup ortaya çıktı. Bu anlaşılmaz, saçma, acıklı ve gülünç "anarşist" atmosfer "Vizontele" şehrine bambaşka ve benzersiz bir şekilde yansıyor. Güner Sernikli bu uzak şehre sürgün edilmiş bir memurdur. Her şeyin saçma sapan gittiği günlerde Cernicli ailesi, uzun ve sancılı bir yolculuğun ardından "Vizontere" şehrine gelir. O yaz Cernicli ailesi şehre bir hediye paketi gibi geldi. Güner bilgiyi getirir, Tuba ise güzelliği, saflığı ve sevgiyi getirir. Evet o yaz şehre pek çok güzel şey geldi ama bunlar uzun sürmedi.

Vizontele Tuuba (2003) | tt0399854 Filmi Imdb'den 16,239 kişi tarafından oylandı ve 6.5 puan aldı. Bu film için editör puanı %65 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Vizontele.Tuuba.2003.BRRip.XviD.TR.Yerli.Filmbol
Format            : AVI at 1 140 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 867 MiB   / 1 h 46 min 19 s 200 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual | 999 kb/s
EnxBoy | FPS      : 590x320 (1.850) | 25.000 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1           : MPEG Audio | 128 kb/s
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: