Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum Genel Öneriler v Uloz.to

Uloz.to
Sinefilm
Uloz.to
2
107
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
Sinefilm Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular1
  • Mesajlar7
  • Rep puanı 1
  • Beğendikleri28
  • Beğenenleri1
Sayın Yönetim m1080p leri uloz. to ya yükleme imkanınız varmı. Free üyeliklerde linkler kesinlikle kırılmıyor ayrıca free üyeye 100GB alan veriyor. İndirme 3mbit ile sınırlıyor ama çoğu kişi için sorun olacağını düşünmüyorum. Ayrıca linkleri gizleme seçeneği de var seçilebilir. seçildiğinde sadece film indirme linki elinde olan indirebilir. Saygılar dilerim. İyi forumlar.
Şuan Online!
1
Cevapla WWW
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
Bu bir merdiven altı site. Her an içindeki veriler yada komple yok olabilir
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
Sinefilm Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular1
  • Mesajlar7
  • Rep puanı 1
  • Beğendikleri28
  • Beğenenleri1
(30-09-2023, Saat: 22:29)BroserBros Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu bir merdiven altı site. Her an içindeki veriler yada komple yok olabilir

Uloz to da linklerin silinmesi yada komple yokolması gibi bir durum olacağını sanmıyorum. telif olaylarına hiç takmıyorlar sanırım benim 5TB civarı film arşivi var yılardır orda duruyor ayrıca uloz sitesi indirme başına filmi siteye yükleyen üyeye belli bir miktar da ödeme yapıyor. Tek kötü yani indirme ücretsiz olduğu için indirme kotasını 3mbit hızla sınırlıyor. Denemenizi tavsiye ederim

Hızlı Menü: