Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER FHD - FULL HD v Körlük (Blind) - 2014 - TR+ORG - FHD | tt2616810

Körlük (Blind) - 2014 - TR+ORG - FHD | tt2616810
TheKratos
Körlük (Blind) - 2014 - TR+ORG - FHD | tt2616810
0
364
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2014 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Ingrid ve Morten evliliklerine sessizce devam ettiler. Ingrid, görme yetisini kaybetmiş ve yeni bir hayata başlamış bir yazardır. Görme yeteneğini kaybettiğinde sese karşı duyarlılığı arttı ve bundan keyif aldı. Doğanın seslerini, hatta arabanızın veya radyonuzun seslerini bile günlük yaşamın melodileri gibi dinleyin. Ancak zaman geçtikçe Ingrid, yanlarına taşınan yeni komşulardan rahatsız olmaya başlar. İlk başta her şey yolunda gitse de Ingrid, Einar ve Irene'i tuhaf bulmaktan kendini alamaz. Sesin aktığı süre boyunca Ingrid, zihinsel dengesini korumaya çalışırken rüyalarla gerçeği ayırt etmekte zorlanır.

Körlük (2014) (Blind) | tt2616810 Filmi Imdb'den 8,923 kişi tarafından oylandı ve 6.8 puan aldı. Bu film için editör puanı %65 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Blind.2014.FHD.BluRay.x264.TR.NO.Filmbol
Format            : Matroska at 9 899 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 6.64 GiB   / 1 h 35 min 58 s 0 ms

Video #1          : AVC | 8 271 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1040 (1.846) | 24.000 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 | 128 kb/s
İz Adı            : Türkçe | www.filmbol.org
Bilgi             : 2 kanal, 32.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : DTS | 1 509 kb/s
İz Adı            : Orijinal | www.filmbol.org
Bilgi             : 6 kanal, 48.0 kHz
Dil               : no

Altyazı #0        : UTF-8
İz Adı            : Tam (Türkçe)
Dil               : tr

Altyazı #1        : UTF-8