Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum Genel Öneriler v hdr ve 60fps

hdr ve 60fps
Hamza duran
hdr ve 60fps
5
189
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
2
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
Hamza duran Premium Gold
  • Konular23
  • Mesajlar29
  • Rep puanı 77
  • Beğendikleri1
  • Beğenenleri34
Elite veya plus üyelere 4k plus seçeneğine hdr ve 60fps seçeneklerini ekleyebilirsiniz   illa 4k plus olmasına gerek yok Bluray fullhd veya 720p ye de eklenebilir ama dosyanın boyutunu çok artıracağı için opsyonel olur İnternet hızı ve hafızası yetenler indirir bu sayede 4k filimlerin karanlık olması sorunuda çözülür ve filmden alınan keyif baya artar
Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
Altair Premium Gold
Merhaba,zaten eklenen 4k plus filimler hdr10 ile siteye ekleniyor galiba ama 60fps olayını yeni duydum bir ara YouTube de avatar 4k 60fps görmüştüm çok hoşuma gitmişti deneme amaçlı bir film eklense güzel olur 😀
Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
Hamza duran Premium Gold
  • Konular23
  • Mesajlar29
  • Rep puanı 77
  • Beğendikleri1
  • Beğenenleri34
Hdr10 nasıl bir derecelendirme bilmiyorum ama kast ettiğim youtube daki HDR. fark etmişsindir Fullhd den 4k ya geçince renler solabiliyor oyüzden HDR olunca gözler yanıyor 60fps girmiyorumbile bildiğim kadarıyla 60fps olan tek filim gemini man filmi İnternetde başka 60fps filmde görmedim herhalde insanlar farkında değil ama kaliteyi baya arttıran birşey burda olursa netbir hizmet farkı olur
Şuan Online!
2
Cevapla WWW
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
60FPS olarak orijinal disk yayınlanmaz çünkü filmler 23.976FPS'lik yada 24FPS'lik kamera ile kayda alınır. 60FPS'e yükseltmenin yolları var ancak tamamı AI ile yapılan sanal düzenlemeler. Bir saniyede bulunan 24 kare alınır ve tahmini olarak yapay zeka ile çoğaltılır. Sonucunda, filmin görüntüsü animasyona yakın hale gelir. Elbette sevenler vardır ancak yeterince fazla değil.
Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
Hamza duran Premium Gold
  • Konular23
  • Mesajlar29
  • Rep puanı 77
  • Beğendikleri1
  • Beğenenleri34
60fps zaten tahmin etmiştim peki HDR olabilirmi
Şuan Offine!
2
Rapor Et!
Şuan Offine!
ISML2001 Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
60fbs ben indirmiştim ama zevk vermedi kan sporunu film görüntüsü sanki sokakta çekilmiş kamera gibi geldi ben beyenmedim tavsşye etmem

Hızlı Menü: