Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER UHD - ULTRA HD - 4K v Hobbit: Beş Ordunun Savaşı (The Hobbit: The Battle of the Five Armies) (Extended) - 2014 - TR+ORG - UHD (4K) - 10Bit-x265 | tt2310332

Hobbit: Beş Ordunun Savaşı (The Hobbit: The Battle of the Five Armies) (Extended) - 2014 - TR+ORG - UHD (4K) - 10Bit-x265 | tt2310332
BroserBros
Hobbit: Beş Ordunun Savaşı (The Hobbit: The Battle of the Five Armies) (Extended) - 2014 - TR+ORG - UHD (4K) - 10Bit-x265 | tt2310332
12
520
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2014 
2
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Bilbo Baggins, cücelerin krallığını geri alma yolculuğunda korkunç ejderha Smaug'a katılır. Gandalf aniden ondan bir grup cüceye katılmasını istedi. Kendini çeşitli yaratıklarla vahşi maceralarda cüceler grubuyla bulur. Erebor'a gelen ve Smaug'la karşılaşan beş ordu, Orta Dünya'nın kaderini belirleyecek bir savaşta güçlerini birleştirir.

Hobbit: Beş Ordunun Savaşı (2014) (The Hobbit: The Battle of the Five Armies) | tt2310332 Filmi Imdb'den 543,832 kişi tarafından oylandı ve 7.4 puan aldı. Bu film için editör puanı %82 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : The.Hobbit.The.Battle.of.the.Five.Armies.2014.Extended.2160p.4K.BluRay.x265.10Bit.HDR.HEVC.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 53.5 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 61.3 GiB   / 2 h 44 min 0 s 756 ms

Video #1          : HEVC / 47.9 Mb/s
EnxBoy | FPS      : 3840 x 2160 (1.778) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEGH/ISO/HEVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : DTS ES XXCH at 1 509 kb/s
Bilgi             : 7 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AC-3 at 384 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz

Ses  #4           : MLP FBA 16-ch at 3 198 kb/s
Bilgi             : 8 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Ses  #5           : AC-3 at 448 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8

Text #1           : UTF-8

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
karatere Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular16
  • Mesajlar41
  • Rep puanı 45
  • Beğendikleri97
  • Beğenenleri35
Bu edisyonda devem etme sorunu var. Bilginize.

Not : IDM veri bozukluğundan beri indirmeye baştan başladı çünkü yeni veri daha önce indirilen veri ile eşleşmiyor.
0
Rapor Et!
CabbarT Ziyaretçi

• Beğendikleri0
  • Beğenenleri0
(07-04-2023, Saat: 21:14)karatere Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu edisyonda devem etme sorunu var. Bilginize.

Not : IDM veri bozukluğundan beri indirmeye baştan başladı çünkü yeni veri daha önce indirilen veri ile eşleşmiyor.

Google Drive'dan peki?
Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
**
Eski PR Üye
  • Konular16
  • Mesajlar41
  • Rep puanı 45
  • Beğendikleri97
  • Beğenenleri35
(07-04-2023, Saat: 21:51)CabbarT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(07-04-2023, Saat: 21:14)karatere Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu edisyonda devem etme sorunu var. Bilginize.

Google Drive'dan peki?
Onu denemedim malesef ama orda da sorun vardır tahminimce.  Keza aynı durum lotr içinde olmuştu. Adminlerden cevap gelene kadar beklemek lazım.
0
Rapor Et!
CabbarT Ziyaretçi

• Beğendikleri0
  • Beğenenleri0
(07-04-2023, Saat: 21:59)karatere Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Google Drive'dan peki?
Onu denemedim malesef ama orda da sorun vardır tahminimce.  Keza aynı durum lotr içinde olmuştu. Adminlerden cevap gelene kadar beklemek lazım.

peki lotr düzeldi mi? yoksa hala aynı mı?
Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
**
Eski PR Üye
  • Konular16
  • Mesajlar41
  • Rep puanı 45
  • Beğendikleri97
  • Beğenenleri35
(07-04-2023, Saat: 22:01)CabbarT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(07-04-2023, Saat: 21:59)karatere Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Google Drive'dan peki?

peki lotr düzeldi mi? yoksa hala aynı mı?
Lotr'daki problem çözüldü. İndirilebilir.
Şuan Online!
1
Cevapla WWW
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Şuanda devam etme sorunu göremedim. Server yeniden başlatılmasına denk gelmiş olabilirsiniz. Şuanda bir problem gözükmediği için indirmeye tekrar başlayabilirsiniz.
Şuan Online!
1
Rapor Et!
Şuan Online!
**
Eski PR Üye
  • Konular16
  • Mesajlar41
  • Rep puanı 45
  • Beğendikleri97
  • Beğenenleri35
Filmin hem bu hem de bluray disc edisyonlarının türkçe seslerinde senkron sorunu var. Ses görüntüden daha erken geliyor. Kontrol eder misiniz ?
Şuan Online!
0
Cevapla WWW
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
(08-04-2023, Saat: 15:25)karatere Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Filmin hem bu hem de bluray disc edisyonlarının türkçe seslerinde senkron sorunu var. Ses görüntüden daha erken geliyor. Kontrol eder misiniz ?

Hayır böyle bir problem yok, şimdi denedim. Nasıl bir ses kaymasından bahsediyoruz?
Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
**
Eski PR Üye
  • Konular16
  • Mesajlar41
  • Rep puanı 45
  • Beğendikleri97
  • Beğenenleri35
(08-04-2023, Saat: 23:47)BroserBros Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(08-04-2023, Saat: 15:25)karatere Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Filmin hem bu hem de bluray disc edisyonlarının türkçe seslerinde senkron sorunu var. Ses görüntüden daha erken geliyor. Kontrol eder misiniz ?

Hayır böyle bir problem yok, şimdi denedim. Nasıl bir ses kaymasından bahsediyoruz?
300, 400 ms görüntü gecikmesi mevcut. Konuşmalarda önce ses geliyor sonra dudak oynuyor. Aksiyon sahnelerinde de örneğin; kılıç daha demire çarpmadan ses efekti geliyor sonra kılıç demire çarpıyor.
Şuan Online!
0
Cevapla WWW
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
(09-04-2023, Saat: 00:10)karatere Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Yukarda ses gecikmesi demişim yanlış olmuş. Ses erken geliyor.
300, 400 ms görüntü gecikmesi mevcut. Konuşmalarda önce ses geliyor sonra dudak oynuyor. Aksiyon sahnelerinde de örneğin; kılıç daha demire çarpmadan ses efekti geliyor sonra kılıç demire çarpıyor.

Yani ya anlaşılmayacak kadar küçük yada TV ile alakalı bir gecikme mi bilmiyorum. Bilgisayar üzerinden detaylıca izliyorum ama bir kayma tespit edemedim. Bilgisayardan dene dilersen. Ben yarın yine detaylı bir inceleme daha yaparım.
Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
**
Eski PR Üye
  • Konular16
  • Mesajlar41
  • Rep puanı 45
  • Beğendikleri97
  • Beğenenleri35
(09-04-2023, Saat: 00:13)BroserBros Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09-04-2023, Saat: 00:10)karatere Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Yukarda ses gecikmesi demişim yanlış olmuş. Ses erken geliyor.

Yani ya anlaşılmayacak kadar küçük yada TV ile alakalı bir gecikme mi bilmiyorum. Bilgisayar üzerinden detaylıca izliyorum ama bir kayma tespit edemedim. Bilgisayardan dene dilersen. Ben yarın yine detaylı bir inceleme daha yaparım.
PC'de 2-3 playerden defalarca denedikten sonra TV'den de denedim yine gecikme oluyor. Dediğim gibi 300-400 ms ancak vardır.
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
panter Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular5
  • Mesajlar10
  • Rep puanı 14
  • Beğendikleri15
  • Beğenenleri5
bunu indirsem acaba renksizmidir acaba bilgisayardan izlicem öncekilerin bazı 4k ler renksizdi yeşile çalıyordu

Hızlı Menü: