Uptobox kapandığı için tüm uptobox linkleri kaldırıldı. Bununla beraber, Filmbol yakın zamanda sadece Premium üyelik tipine geçiş yapacaktır. Ancak güzel haberimizde var. Yeni üyelerimizin bizi test edebilmesi için daha önce premium almamış ve GSM onayı yapmış üyelerimize 1 Aylık 200GB'lık Gold paketini bizi test edebilmeleri için hediye ediyoruz.

Güncelleme: Dizinin tüm bölümlerini Filmbol Superfast üzerinden toplu indirme | Dahili uygulama | Pop-Up Ayarları

Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER Bluray Disc - Remux v Annabelle - 2014 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt3322940

Annabelle - 2014 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt3322940
KaRaKuLe
Annabelle - 2014 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt3322940
0
42
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2014 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
KaRaKuLe Moderatör
*****Filmde "Korku Seansı" filminde tanıştığımız Annabelle oyuncak bebeğinin kökeni ele alınıyor. California merkezli John Form, hamile karısı Mia'ya bebek odası için oyuncak bebek koleksiyonuna eklemek üzere nadir bir antika porselen bebek aldı. Aynı gece Form ailesinin komşuları evlerinde bir tarikat tarafından saldırıya uğradı. Saldırganlar, komşularına yardım etmeye çalışırken Mia ve John'un evine girer. Erkek saldırgan polis müdahalesi sırasında polis tarafından vurularak öldürülürken, kadın saldırgan Mia ve John'un doğmamış kızının odasında porselen oyuncak bebekle intihar etti. İntihar eden şiddet uygulayan kadın komşunun kızı Annabelle idi.İlerleyen günlerde Form ailesi evde doğaüstü olaylar yaşamaya başladı.

Annabelle (2014) | tt3322940 Filmi Imdb'den 163,344 kişi tarafından oylandı ve 5.4 puan aldı. Bu film için editör puanı %55 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Annabelle.2014.BluRay.Disc.REMUX.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 28.8 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 19.9 GiB   / 1 h 38 min 48 s 160 ms

Video #1          : AVC / 25.4 Mb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 192 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : DTS XLL at 3 207 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8
Dil               : tr


Text #1           : PGS
Dil               : tr


Text #2           : UTF-8
Dil               : tr


Text #3           : PGS
Dil               : tr


Text #4           : UTF-8
Dil               : en


Text #5           : PGS
Dil               : en

Film Detayları


Film Fragmanı


Film İndir


Rar Şifresi: filmbol.org
Daha sorunsuz, daha elverişli indirmeler için IDM yada JDownloader kullanmanızı öneriyoruz. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız buradan bilgi alabilirsiniz: IDM Kurulumu ve JDownloader Kurulumu

Superfast Kota Bilgisi: Superfast ile indirme başlattığınızda, ilgili içeriğin tam boyutu kotanıza tek seferliğine eklenir. Bundan sonra 2 gün boyunca durdurup başlatsanız yada indirmeyi tekrarlasanız bile bu içerik için kotanıza ekleme yapılmaz.


Manuel Arama Kodu :
RMX.nnbll14.rar

JDownloader Kurulumu
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve istediğiniz kadar sıralayın. Dilerseniz duraklatın, devam ettirin ve hatta elektrikler kesilirse kaldığınız yerden devam edin.

IDM Kurulumu
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.

Hızlı Menü: