Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER UHD Plus - ULTRA HD - 4K Plus v Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları (The Hobbit: The Desolation of Smaug) (Extended) - 2013 - TR+ORG - 4K Plus - Remux | tt1170358

Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları (The Hobbit: The Desolation of Smaug) (Extended) - 2013 - TR+ORG - 4K Plus - Remux | tt1170358
BroserBros
Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları (The Hobbit: The Desolation of Smaug) (Extended) - 2013 - TR+ORG - 4K Plus - Remux | tt1170358
4
477
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2013 
6
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Bilbo Baggins, büyücü Gandalf ve Thorin Meşekalkan 13 cüce ile Yalnız Dağ'ı ve kayıp cüce Erebor krallığını bulmak için yola çıkar ve macera devam eder. Bir grup insan tüm yol boyunca doğuya yöneldi, önce Lake Town'a gitti ve sonunda Gushan'a geldi. Burada tüm yaratıkların en büyük tehlikesi ve en korkuncu olan ejderha Smaug ile karşılaşacak ve yüzleşeceklerdir.

Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları (2013) (The Hobbit: The Desolation of Smaug) | tt1170358 Filmi Imdb'den 674,082 kişi tarafından oylandı ve 7.8 puan aldı. Bu film için editör puanı %83 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : The.Hobbit.The.Desolation.of.Smaug.2013.Extended.2160p.4K.Plus.BluRay.x265.10Bit.HDR.HEVC.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 82.1 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 107 GiB   / 3 h 6 min 35 s 862 ms

Video #1          : AVC / 79.4 Mb/s
EnxBoy | FPS      : 3840 x 2160 (1.778) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : DTS at 754 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AC-3 at 384 kb/s

Ses  #4           : DTS at 1 509 kb/s
Dil               : en

Text #0           : UTF-8

Text #1           : UTF-8

Text #2           : VobSub
Dil               : en

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Önemli Bilgilendirme! Bu sürüm Hem 3D hem 4K versiyonudur. Yani 3D desteği olmayan bir TV'de 3D yada 4K olarak izlenemez. 3D destekli TV'de istenildiği taktirde 4K 2D olarak yada 4K 3D olarak izlenebilir. Ve bilgisayar üzerinden izlenmeye uygun bir sunum değildir!

Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
karatere Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular16
  • Mesajlar41
  • Rep puanı 45
  • Beğendikleri97
  • Beğenenleri35
2D neden yok ki. Bunu kim indirecek bu haliyle. Mümkünse 2d olarak yükleyemez misiniz?
Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
Tarsus Premium Gold
Eline sağlık kardeşim lakin, bu çağda 3D sürüm için hemde bu boyutta emek sarfetmek ne kadar gerekli ? Bunun yerinde arşivimizde olmayan aynı kalitede 2D sürüm harika olur doğrusu, şimdiden teşekkürler..
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
GTR055 Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular0
  • Mesajlar59
  • Rep puanı 5
  • Beğendikleri37
  • Beğenenleri0
Paylaşım için teşekkürler, istediğim en ultra kalite..
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
GTR055 Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular0
  • Mesajlar59
  • Rep puanı 5
  • Beğendikleri37
  • Beğenenleri0
Paylaşım en sevdiklerimden ancak başlıkta keşke 3D yazıyor olsaydı. Meraklısına 3D görüntü kalitesi çok daha keyifli ancak altyazıyı 3D olarak çevirmeniz gerekecek "3DSubtitler" programı işinizi görecektir. Ben bu program ile çevirdim srt dosyasını 3D'ye.

Hızlı Menü: