Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Ölüm Oyunu (Game of Death) - 1978 - TR - BRRip XviD | tt0077594

Ölüm Oyunu (Game of Death) - 1978 - TR - BRRip XviD | tt0077594
KaRaKuLe
Ölüm Oyunu (Game of Death) - 1978 - TR - BRRip XviD | tt0077594
0
1013
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 1978 
3
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
KaRaKuLe Moderatör

Enter the Dragon'dan sonra Hollywood'da Bruce Lee tarafından çekilen bu film, onun en ünlü filmi ve uzun soluklu emeğidir. Ancak ne yazık ki Game of Death, onun ölümü nedeniyle yarım kaldı ve ardından işten sorumlu bir yönetmen senaryoyu kullanarak ve Lee'nin karton maskesini kullanarak, bazen Bruce Lee ile sahnelerde dublör olarak filmi bitirdi. Bu yüzden film 1973'te çekildi ve filmde Bruce Lee'nin ölümü nedeniyle ikinci kısım dublörler tarafından yapıldı ve 1978'e kadar gösterime girmedi.

Ölüm Oyunu (1978) (Game of Death) | tt0077594 Filmi Imdb'den 21,060 kişi tarafından oylandı ve 5.9 puan aldı. Bu film için editör puanı %59 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Game.Of.Death.1978.BRRip.XviD.TR.Filmbol
Format            : AVI at 1 110 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 800 MiB   / 1 h 40 min 50 s 128 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual / 969 kb/s
EnxBoy | FPS      : 750 x 320 (2.344) at 23.976 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1           : MPEG Audio at 128 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: