Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER FHD - FULL HD v Altın (Gold) - 2016 - TR+ORG - FHD | tt1800302

Altın (Gold) - 2016 - TR+ORG - FHD | tt1800302
TheKratos
Altın (Gold) - 2016 - TR+ORG - FHD | tt1800302
0
90
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2016 
2
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Film, babası gibi topraktan servet bulmak için dağlara giden maden gazisi Kenny Wells'i konu alıyor. Şanssız Adam Kenny Wells, Endonezya'nın keşfedilmemiş ormanlarında altın aramak için jeolog Michael Acosta ile iş birliği yapar. Altın bulmak zor ama Wall Street'teki en güçlü kurumlar arasında ona sahip olmak daha da zor. Madencilik büyük servetler ya da büyük hayal kırıklıkları yaratabilir, ancak Kenny o yola gitmemeye kararlıdır.

Altın (2016) (Gold) | tt1800302 Filmi Imdb'den 65,704 kişi tarafından oylandı ve 6.7 puan aldı. Bu film için editör puanı %67 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Gold.2016.FHD.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 9 469 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 7.96 GiB   / 2 h 0 min 20 s 960 ms

Video #1          : AVC / 8 894 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 800 (2.400) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 192 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AC-3 at 384 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8
Dil               : tr

Text #1           : UTF-8
Dil               : en

Film Detayları

Film Fragmanı