Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Bu Nasıl Aile! (We're the Millers) - 2013 - TR - BRRip XviD | tt1723121

Bu Nasıl Aile! (We're the Millers) - 2013 - TR - BRRip XviD | tt1723121
TheKratos
Bu Nasıl Aile! (We're the Millers) - 2013 - TR - BRRip XviD | tt1723121
0
122
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2013 
4
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Bölgesinde et ve süt ürünlerinin bulunmadığı bir bölgede çalışan yerel bir uyuşturucu satıcısı olan David Burke, şimdiye kadar ticaret yapmıştır. Ancak para sıkıntısı çeken üç genç, onun parasını ve mal varlığını çaldı. David'in esrar satıcısı Brad'e borcu var ve borcunu ödemeye çalışıyor. Brad ona büyük miktarda uyuşturucuyu Meksika sınırından geçirme fırsatı verdi. David, bir aile babası kılığına girecek. Yol boyunca dansçı Rose, uyuşturucu satıcısı Kenny ve Kathy Child yanında!

Bu Nasıl Aile! (2013) (We're the Millers) | tt1723121 Filmi Imdb'den 458,029 kişi tarafından oylandı ve 7.0 puan aldı. Bu film için editör puanı %70 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : We.Re.The.Millers.2013.Extended.Cut.BRRip.XviD.TR.Filmbol
Format            : Matroska at 1 185 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 1 006 MiB   / 1 h 58 min 43 s 207 ms

Video #1          : MPEG-4 Visual / 991 kb/s
EnxBoy | FPS      : 770 x 320 (2.406) at 23.976 fps
Yapı              : V_MS/VFW/FOURCC / XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : MPEG Audio at 192 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz

Text #0           : UTF-8
Dil               : tr

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: