Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER Bluray Disc - Remux v 12 Kızgın Adam (12 Angry Men) - 1957 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt0050083

12 Kızgın Adam (12 Angry Men) - 1957 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt0050083
KaRaKuLe
12 Kızgın Adam (12 Angry Men) - 1957 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt0050083
3
234
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 1957 
5
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
KaRaKuLe Moderatör

Latin Amerikalı bir genç, babasını ölümcül şekilde bıçaklayarak birinci derece cinayetten yargılanıyor. Suç odasında kayıp bir bıçak bulunduğunu, mahkemedeki savunmasının zayıf olduğunu ve maktulün çığlıklarını ve katilin kaçışını duyduklarını söyleyen çok sayıda tanık olduğunu, bu nedenle davanın Kısa ömürlü göründüğünü söyledi. Sanık suçlu bulunursa idam cezası alacak.Jüri üyeleri kararı açıklamak için odalarından döndüklerinde sonuç sürpriz olmadı: On iki jüriden 11'i genç adamı "suçlu" buldu. 8 Nolu Jüri Üyesi Davis, "suçsuz" kararı için oy kullanan tek üyeydi.

12 Kızgın Adam (1957) (12 Angry Men) | tt0050083 Filmi Imdb'den 798,687 kişi tarafından oylandı ve 9.0 puan aldı. Bu film için editör puanı %90 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : 12.Angry.Men.1957.BluRay.Disc.REMUX.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 31.0 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 20.9 GiB   / 1 h 36 min 8 s 768 ms

Video #1          : AVC / 30.0 Mb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 192 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : DTS XLL at 901 kb/s
Bilgi             : 1 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8
Dil               : tr

Text #1           : UTF-8

Text #2           : UTF-8

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Şuan Online!
1
Rapor Et!
Şuan Online!
gangboy1973 Premium Plus Üye
  • Konular17
  • Mesajlar33
  • Rep puanı 79
  • Beğendikleri10
  • Beğenenleri21
Arkadaşlar selamlar görüntüde karıncalanma çok kötü böyle bir film ve sizlere çok daha güzeli yakışır, bilgi vermek istedim saygılar.
Şuan Online!
Başarılı. 
0
Cevapla WWW
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
gangboy1973 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kırık link bildirimi.
Arkadaşlar selamlar görüntüde karıncalanma çok kötü böyle bir film ve sizlere çok daha güzeli yakışır, bilgi vermek istedim saygılar.

Bu konuya ait bir rapor çözüldü.
Yönetici tarafından şu çözüm notu dahil edildi; Karıncalanma yüksek bitrate (görüntü kalitesi) ile alakalıdır. Bu tarz eski filmlerde karıncalanma normaldir.
Eğer bu sorun görüntü yada ses sorunları ise, bu yorumun atıldığı tarihten önce bu içeriği indiren kişilerin sorunu çözmek için yeniden indirme yapması gerektiğini bildiririz. @gangboy1973 üyemize bu başarılı rapor için teşekkür ederiz.
Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
gangboy1973 Premium Plus Üye
  • Konular17
  • Mesajlar33
  • Rep puanı 79
  • Beğendikleri10
  • Beğenenleri21
İşinizi mükemmel yapıyorsunuz hiç şüphe yok.  Öncelikle emeğiniz için teşekkür ederim. Fakat görüntüdeki karıncalanma çok kötü. Çözünürlüğün çok ilerisinde bir durum. Karar sizin. Kolay gelsin.

Hızlı Menü: