Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER 1080P v Suikastçı (War) - 2007 - TR+ORG - 1080P | tt0499556

Suikastçı (War) - 2007 - TR+ORG - 1080P | tt0499556
TheKratos
Suikastçı (War) - 2007 - TR+ORG - 1080P | tt0499556
1
701
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2007 
26
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

FBI ajanı Jack Crawford, ortağının Asya yeraltı dünyasının en acımasız suikastçılarından biri tarafından öldürülmesinin intikamını almaya ant içer. Ama karşısındaki adam hafife alınacak biri değil. Jack'in tüm çabalarına rağmen, rezil Rogue onun izini kaybetti ve üç yıl boyunca ortadan kayboldu. Üç yıl sonra, daha da büyük bir savaşın arifesinde yeniden ortaya çıkacaktı. Çinli çete lideri Chang ile Japon mafya babası Daishiro arasında kanlı bir savaş başlamak üzeredir ancak bu çatışmada gangsterin ortadan kaybolmasının izleri yeniden ortaya çıkar. Üç yıldır intikam yemini eden Jack, bu şansın kaçmasına izin vermeyecektir.Assassin, bir adamın en iyi arkadaşının intikamını almak için ne kadar ileri gidebileceğini test eden gerilimli bir dövüş filmidir. Kamera karşısında ise dövüş filmlerinin usta isimlerinden Jet Li ve aksiyon filmlerinin gözdesi Jason Statham yer alıyor.

Suikastçı (2007) (War) | tt0499556 Filmi Imdb'den 92,896 kişi tarafından oylandı ve 6.2 puan aldı. Bu film için editör puanı %62 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : War.2007.1080p.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 2 462 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 1.77 GiB   / 1 h 43 min 3 s 464 ms

Video #1          : AVC / 2 172 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 800 (2.400) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AAC LC at 192 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AAC LC at 93.7 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8

Text #1           : UTF-8

Text #2           : UTF-8
Dil               : en

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Şuan Online!
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
tekinalper Premium Silver
Kesinlike izlenmesi gereken bir film... emeğinize sağlık... Jason Statham lı Chaos ve Revolver i de sabırsızlıkla bekliyorum... şimdiden teşekkürler...

Hızlı Menü: