Filmbol Forum Genel Destek Filmbol Premium Üyeliği - Avantajları - Fiyatlandırma ve Detaylar.

Premium Üyelik Al

Bildirimi Kapat
Mega linklerinin şikayet edilmemesi için global erişime kapatıp sadece yorum yapanlara açıyoruz. Bu linkleri gizleme işlemini mecburen yapıyoruz ve yorum yapmanızın siteye değil size faydası vardır. Teşekkürler yazmayı çok görüp, Random/Spam/Anlamsız mesajlar atarak forumu kirletip Mega linklerini açmaya çalışan kullanıcılara süresiz ban atacağız.


Filmbol Premium Üyeliği - Avantajları - Fiyatlandırma ve Detaylar.
BroserBros
Filmbol Premium Üyeliği - Avantajları - Fiyatlandırma ve Detaylar.
17
3822
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Konuyu Okuyanlar:8 Ziyaretçi
Şuan Online!
WWW
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
*******
Admin

Türkiye'nin en büyük 3D, FHD ve 4K arşivine sınırsız ve limitsiz erişmeye hazır olun! Filmbol Premium gelişmiş bir premium üyelik sistemidir. Ücretsiz olarak erişemeyeceğiniz bir çok sürüm Filmbol Premium arşivinde bulunur. Sınırsız indirme sayısı ve sınırsız indirme hızı ile internet bağlantınıza bağlı olarak maksimum indirme hızına erişebilirsiniz. Sunucular Google ve IDM desteklidir.


premium-uyelik-01.webp

Hız Premium üyeler için hiç sorun değildir. Gelişmiş serverlarımız ile internetinizin desteklediği maksimum hızı rahatlıkla alırsınız. Server IDM desteklidir ve isterseniz IDM kullanabilirsiniz. Örneğin 50Mbit internet altyapısına sahipseniz alacağınız hız saniyede 5MB ve 100Mbit için ise 10MB alabilirsiniz. Hiç bir sınır yoktur. Türkiye'de ki kullanıcılarımızda pek olmasa da 1Gbit altyapıya sahipseniz 4K filmi 2 dakika içerisinde indirebilirsiniz. Sonuç olarak bizim sunucularımız her zaman maksimum performans ile çalışacak ve filmi kısa sürede indirecektir.

premium-uyelik-03.webp

Hem ana sayfa da, hem de forumda normal üyelere kapalı olan bir çok filme erişim hakkınız olur. İnternet ortamında bulamayacağınız bu filmler elinizin altında olur. Önümüzde ki dönemlerde Premium üyelere özel içerik sayımızı artırmaya devam edeceğiz.

premium-uyelik-04.webp

Oops! File not found! Böyle bir hata ile karşılaşmanız olasıdır. Ancak Premium üyeler böyle bir şey ile asla karşı karşıya kalmaz. 1950'de paylaştığımız bir film mi var? Sorun değil, linkleri her zaman çalışır vaziyette.

premium-uyelik-05.webp

Aradığınız film bizde yok mu? Sorun değil, Film İstek bölümüne konu açın ve isteğiniz çok kısa süre içerisinde eklensin. Her Premium kullanıcının aylık 3 film isteme hakkı bulunur. Ancak siz daha fazlasını isteyebilirsiniz. Yoğunluk durumuna bağlı olarak size öncelik tanınacak ve film yine kısa süre içerisinde eklenebilecektir.

premium-uyelik-06.webp

İstediğiniz kadar filmi sınır olmadan limitsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Üyelik süreniz boyunca size herhangi bir kısıtlama uygulanmayacaktır. Ancak Filmbol arşivini kısa sürede indirerek bunları başka sitelerde paylaşma gibi girişimler server tarafından tespit edilir ve kabul edilemez. Onun haricinde yüzlerce hatta binlerce filmi indirebilirsiniz.

premium-uyelik-02.webp

4K ve FHD sürümlerine tam erişim hakkı. Böylelikle çıtayı ayrı bir seviyeye çıkarır ve Türkiye'nin en büyük 4K ve FHD arşivine erişirsiniz. Ve tabii ki limit ve sınır yok!

Ayrıca... Aşağıda gördüğünüz rank sizin olur ve Nick'iniz altın sarısı olur. Alım yaptığınız her ay için 3 puanlık teşekkür puanı bonusu alırsınız ve teşekkür puanınız yeterli ise isminiz ana sayfada sergilenir.
premium.png


Kredi Kartına Taksit İmkanı:
taksit_tikla.jpg?v03
Bu kartlar haricinde tüm banka ve kredi kartları ile tek çekim yapılabilir. Ödeme sayfasına gitmek için fotoğraflara tıklayın.
kredi-karti-ile-odeme-01.pngkredi-karti-ile-odeme-02.pngkredi-karti-ile-odeme-03.png

Ödemenin ardından... 

Bu linke tıklayarak ödeme bildirimi yapın. Premium üyeliğiniz genellikle 6 saat içinde yada en geç ertesi gün onaylanır ve kullanmaya başlarsınız. 

Kredi Kartınız Yok Mu?


Önemli değil, Havale veya EFT ile ödeme yapabilirsiniz. Havale yapabileceğiniz bankalar aşağıda belirtilmiştir. Bu bankalar haricinde EFT yapabilirsiniz. IBAN almak için konu altına yazabilirsiniz, özel mesaj göndeririz. 

odeme-yontemleri-01.webpodeme-yontemleri-02.webpodeme-yontemleri-03.webpodeme-yontemleri-04.webp


premuim-fiyatland%C4%B1rma.png
Şuan Offine!
Şuan Offine!
VatanSever06 Yeni Üye
*
Üye

 • Konular1
 • Mesajlar2
 • Rep puanı 0
ödeme bilgilerinizi yollarmısınız ustam
Şuan Online!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
*******
Admin

(10-04-2020, Saat: 00:46)VatanSever06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ödeme bilgilerinizi yollarmısınız ustam
Özel Mesaj gönderdim.
Şuan Offine!
Şuan Offine!
yeprem Yeni Üye
*
Üye

 • Konular0
 • Mesajlar1
 • Rep puanı 0
ödeme bilgilerinizi gönderebilirmisiniz
Şuan Online!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
*******
Admin

@yeprem Özel mesaj gönderdim.
Şuan Offine!
Şuan Offine!
eminnn Yeni Üye
*
Üye

 • Konular0
 • Mesajlar2
 • Rep puanı 0
3 aylık premium almak istiyorum bilgileri yollar mısınız para yollamam için
Şuan Online!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
*******
Admin

(04-03-2021, Saat: 13:10)eminnn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 3 aylık premium almak istiyorum bilgileri yollar mısınız para yollamam için
@eminnn dönüş sağlandı.
Şuan Offine!
Şuan Offine!
erdalckr Premium Üye
****

 • Konular1
 • Mesajlar2
 • Rep puanı 20
Ödeme bilgisi gönderebilir misiniz?
Şuan Online!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
*******
Admin

(01-04-2021, Saat: 10:19)erdalckr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ödeme bilgisi gönderebilir misiniz?
Gönderildi.
Şuan Offine!
Şuan Offine!
Ugur_1988 Premium Üye
****

 • Konular11
 • Mesajlar100
 • Rep puanı 23
3 aylık premium üye olmak istiyorum ödeme için Ziraat IBAN ınızı ya da hesap numaranızı atarmısınız?


Hızlı Menü: