Filmbol Forum Genel Destek Filmbol Premium Üyeliği - Avantajları - Fiyatlandırma ve Detaylar.
Bildirimi Kapat
Merhaba , site giderlerini bir nebze olsun karşılamak adına link kısaltma servisleri kullanmaya başladık. İndirme linkleri sizi ouo.io adresinde yönlendirecek, 3 saniye geçtikten sonra Get Link butonuna tıklayarak linke ulaşacaksınız. Premium üyeler bu durumdan etkilenmeyecektir.


Premium Üyelik Al

Filmbol Premium Üyeliği - Avantajları - Fiyatlandırma ve Detaylar.
BroserBros
Filmbol Premium Üyeliği - Avantajları - Fiyatlandırma ve Detaylar.
30
23424
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Konuyu Okuyanlar:24 Ziyaretçi
Şuan Online!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
*******
Admin
Türkiye'nin en büyük 3D, FHD ve 4K arşivine sınırsız ve limitsiz erişmeye hazır olun! Filmbol Premium gelişmiş bir premium üyelik sistemidir. Ücretsiz olarak erişemeyeceğiniz bir çok sürüm Filmbol Premium arşivinde bulunur. Sınırsız indirme sayısı ve sınırsız indirme hızı ile internet bağlantınıza bağlı olarak maksimum indirme hızına erişebilirsiniz. Sunucular Google ve IDM desteklidir.

Fiyatlar ve Satın Alma Yolları

Tüm Banka ve Kredi Kartları Geçerlidir!

Aşağıdaki linklerden ödemenizi yapabilirsiniz. Sorunuz mu var? Hemen Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.[Resim: kredi-karti-ile-odeme-01.png][Resim: kredi-karti-ile-odeme-02.png][Resim: kredi-karti-ile-odeme-03.png]

Ödemenin ardından... 


Ve ödeme bildirimi yapın. Premium üyeliğiniz genellikle 1-2 dakika içinde yada en geç 1 gün içinde onaylanır ve kullanmaya başlarsınız. 


Kredi Kartınız Yok Mu?Önemli değil, Havale veya EFT ile ödeme yapabilirsiniz. Havale yapabileceğiniz bankalar aşağıda belirtilmiştir. Bu bankalar haricinde EFT yapabilirsiniz. IBAN almak için whatsapp destek hattını kullanın yada konu altına yazabilirsiniz, özel mesaj göndeririz. 

Hangi Avantajlara Sahip Olacaksınız?Hız Premium üyeler için hiç sorun değildir. Gelişmiş serverlarımız ile internetinizin desteklediği maksimum hızı rahatlıkla alırsınız. Server IDM desteklidir ve isterseniz IDM kullanabilirsiniz. Örneğin 50Mbit internet altyapısına sahipseniz alacağınız hız saniyede 5MB ve 100Mbit için ise 10MB alabilirsiniz. Hiç bir sınır yoktur. Türkiye'de ki kullanıcılarımızda pek olmasa da 1Gbit altyapıya sahipseniz 4K filmi 2 dakika içerisinde indirebilirsiniz. Sonuç olarak bizim sunucularımız her zaman maksimum performans ile çalışacak ve filmi kısa sürede indirecektir.Hem ana sayfa da, hem de forumda normal üyelere kapalı olan bir çok filme erişim hakkınız olur. İnternet ortamında bulamayacağınız bu filmler elinizin altında olur. Önümüzde ki dönemlerde Premium üyelere özel içerik sayımızı artırmaya devam edeceğiz.Oops! File not found! Böyle bir hata ile karşılaşmanız olasıdır. Ancak Premium üyeler böyle bir şey ile asla karşı karşıya kalmaz. 1950'de paylaştığımız bir film mi var? Sorun değil, linkleri her zaman çalışır vaziyette.Aradığınız film bizde yok mu? Sorun değil, Film İstek bölümüne konu açın ve isteğiniz çok kısa süre içerisinde eklensin. Her Premium kullanıcının aylık 3 film isteme hakkı bulunur. Ancak siz daha fazlasını isteyebilirsiniz. Yoğunluk durumuna bağlı olarak size öncelik tanınacak ve film yine kısa süre içerisinde eklenebilecektir.İstediğiniz kadar filmi sınır olmadan limitsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Üyelik süreniz boyunca size herhangi bir kısıtlama uygulanmayacaktır. Ancak Filmbol arşivini kısa sürede indirerek bunları başka sitelerde paylaşma gibi girişimler server tarafından tespit edilir ve kabul edilemez. Onun haricinde yüzlerce hatta binlerce filmi indirebilirsiniz.4K ve FHD sürümlerine tam erişim hakkı. Böylelikle çıtayı ayrı bir seviyeye çıkarır ve Türkiye'nin en büyük 4K ve FHD arşivine erişirsiniz. Ve tabii ki limit ve sınır yok!

Ayrıca... Aşağıda gördüğünüz rank sizin olur ve Nick'iniz altın sarısı olur. Alım yaptığınız her ay için 3 puanlık teşekkür puanı bonusu alırsınız ve teşekkür puanınız yeterli ise isminiz ana sayfada sergilenir.
[Resim: premium.png]


[Resim: odeme-yontemleri-01.webp][Resim: odeme-yontemleri-02.webp][Resim: odeme-yontemleri-03.webp][Resim: odeme-yontemleri-04.webp]


[Resim: premuim-fiyatland%C4%B1rma.png]
WWW
Şuan Offine!
Şuan Offine!
VatanSever06 Yeni Üye
*
Üye
 • Konular1
 • Mesajlar2
 • Rep puanı 0
ödeme bilgilerinizi yollarmısınız ustam
Şuan Online!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
*******
Admin
(10-04-2020, Saat: 00:46)VatanSever06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ödeme bilgilerinizi yollarmısınız ustam
Özel Mesaj gönderdim.
Şuan Offine!
Şuan Offine!
yeprem Yeni Üye
*
Üye
 • Konular0
 • Mesajlar1
 • Rep puanı 0
ödeme bilgilerinizi gönderebilirmisiniz
Şuan Online!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
*******
Admin
@yeprem Özel mesaj gönderdim.
Şuan Offine!
Şuan Offine!
eminnn Yeni Üye
*
Üye
 • Konular0
 • Mesajlar2
 • Rep puanı 0
3 aylık premium almak istiyorum bilgileri yollar mısınız para yollamam için
Şuan Online!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
*******
Admin
(04-03-2021, Saat: 13:10)eminnn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 3 aylık premium almak istiyorum bilgileri yollar mısınız para yollamam için
@eminnn dönüş sağlandı.
Şuan Offine!
Şuan Offine!
erdalckr Eski Premium Üye
***
Eski PR Üye
 • Konular1
 • Mesajlar2
 • Rep puanı 20
Ödeme bilgisi gönderebilir misiniz?
Şuan Online!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
*******
Admin
(01-04-2021, Saat: 10:19)erdalckr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ödeme bilgisi gönderebilir misiniz?
Gönderildi.
Şuan Offine!
Şuan Offine!
Ugur_1988 Eski Premium Üye
***
Eski PR Üye
 • Konular11
 • Mesajlar101
 • Rep puanı 23
3 aylık premium üye olmak istiyorum ödeme için Ziraat IBAN ınızı ya da hesap numaranızı atarmısınız?


Hızlı Menü: