Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum YERLİ FİLMLER Yerli Filmler: BRRip XviD v Hayat Öpücüğü - 2015 - TR - BRRip XviD | tt5036442

Hayat Öpücüğü - 2015 - TR - BRRip XviD | tt5036442
BroserBros
Hayat Öpücüğü - 2015 - TR - BRRip XviD | tt5036442
0
357
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2015 
5
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Macera ve hastalıktan korkan Metin, bir gün hayat dolu bir Hayat ile tanışır. İlişkileri her ikisinin de hayatını bir hayat öpücüğü gibi değiştiren bir kavgayla başladı ve bu aşk sayesinde Mai Ting, hayatın hayatta kalmaktan daha fazlası olduğunu öğrendi. Hayatı bu kadar seven, hayattan bu kadar korkan bu iki insan, tüm imkansız koşullarda birlikte mutlu olacaklar mı?

Hayat Öpücüğü (2015) | tt5036442 Filmi Imdb'den 1.283 kişi tarafından oylandı ve 5,9 puan aldı. Bu film için editör puanı %62 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Hayat.Öpücüğü.2015.BRRip.XviD.Yerli.Filmbol
Format            : AVI at 1 173 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 820 MiB   / 1 h 37 min 41 s 400 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual / 1 032 kb/s
EnxBoy | FPS      : 568 x 320 (1.775) at 25.000 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1           : MPEG Audio at 128 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: