Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum YERLİ FİLMLER Yerli Filmler: BRRip XviD v Cinayet Süsü - 2019 - TR - BRRip XviD | tt9675274

Cinayet Süsü - 2019 - TR - BRRip XviD | tt9675274
BroserBros
Cinayet Süsü - 2019 - TR - BRRip XviD | tt9675274
0
896
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2019 
8
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Müfettiş Emin, Müfettiş Salih, Müfettiş Asuman ve Müfettiş Yardımcısı Alaattin'den oluşan Cinayet Büro ekibi ilginç bir vakayla karşı karşıya. Birbiri ardına cinayetleri araştıran ekip, herhangi bir kanıt veya ipucu bulamıyor. Cinayetlerin artması, medyanın ve kamuoyunun olaya ilgisi ancak ekibin bir türlü ilerleme kaydedememesi Başkomiser Emin ve arkadaşları üzerinde büyük bir baskı oluşturuyor. Bu arada polis şefi, davanın çözülmesine yardımcı olması için Emin'in ekibine "suç uzmanı" Dizdar Kosu'yu atar. Emin ve ekibi, baskı altında ezilerek karşılaştıkları en tuhaf seri cinayet zincirini çözmek için ne gerekiyorsa yaparlar. Katil bu kedi fare oyunundan vazgeçecek mi yoksa polis vazgeçecek mi?

Cinayet Süsü (2019) | tt9675274 Filmi Imdb'den 17.371 kişi tarafından oylandı ve 6,7 puan aldı. Bu film için editör puanı %69 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Cinayet.Süsü.2019.BRRip.XviD.Yerli.Filmbol
Format            : AVI at 810 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 647 MiB   / 1 h 51 min 39 s 84 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual / 669 kb/s
EnxBoy | FPS      : 568 x 320 (1.775) at 24.000 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1           : MPEG Audio at 128 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: